تماشا کنید: نگاهی به گیم پلی عنوان Hitman: Game of the Year بر روی کنسول اکس باکس وان اکس با کیفیت ۴K

۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱

نسخه بهبود یافته عنوان Hitman: Game of the Year هم اکنون برای کنسول اکس باکس وان اکس در دسترس بوده و استودیوی آی او اینتراکتیو، به همین مناسبت، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، شاهد گیم پلی بازی بر روی کنسول اکس باکس وان اکس و با کیفیت ۴K خواهیم بود.

استودیوی آی او اینتراکتیو چندی پیش از نسخه Game of the Year عنوان Hitman رونمایی کرده که این نسخه علاوه بر فصل اول این عنوان محتویات جدیدی از جمله کمپین Patient Zero، سه لباس جدید به همراه سلاح خاص آن‌ها برای مامور ۴۷ و سه Escalation Contract برای هرکدام از این لباس‌ها را نیز به بازی اضافه می کند. همان طوری که می دانید Hitman: Game of the Year یکی دیگر از عناوینی است که برای کنسول اکس باکس وان اکس بهینه شده است و دارای بهبودهای گرافیکی بسیاری خواهد بود. حال استودیوی آی او اینتراکتیو، به همین دلیل تریلر جدیدی از گیم پلی بازی بر روی کنسول اکس باکس وان اکس ( با کیفیت ۴K ( را منتشر کرده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴K

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بهبود های نسخه اکس باکس وان اکس عنوان Hitman: Game of the Year به شرح زیر خواهند بود:

۴K Native در حالت کیفیت بالاتر: به لطف تکنیک Supersampling و با کاهش حجم پیکسل ها، دارندگان تلویزیون ها و نمایشگرهای HD با رزولوشن ۱۰۸۰p نیز می توانند به مانند کیفیت ۴k از بهبود های گرافیکی همراه با تمامی جزییات جدید بهره مند شوند.

نرخ فریم ۶۰ در حالت فرم ریت بالاتر: Hitman نریخ فریم ۶۰ را هدف گرفته و یکی از اولین بازی های استودیوی آی او اینتراکتیو است که به راحتی و بر روی تمامی کنسول ها با نریخ فریم ۶۰ اجرا می شود.

HDR: در حال حاضر حتی کنسول اکس باکس وان اس نیز از این قابلیت پیشتبانی کرده و سبب بهبود های بسیاری در زمینه کنتراست تصاویر و دقت رنگ بالاتر می شود این ویژگی ها به همراه تکنیک درجه بندی رنگ، سیستم Skybox باز سازی شده و همچنین بهبود قابلیت HDR adaptation، نسخه بهبود یافته عنوان Hitman برای کنسول اکس باکس وان اکس از تمام ظرفیت تلویزیون های HDR استفاده می کند.

افزایش جزییات سایه ها: در حالت کیفیت بالاتر و وضوح تصویر(رزولوشن) دوبرابر بازی از قدرت کارت گرافیک اکس باکس وان اکس بیشتر استفاده می کند که باعث افزایش جزییات بازی شده و دنیای آن را برای گشت و گذار مامور ۴۷ باور پذیرتر می کند. حتی سایه های کوچکترین و ظریف ترین چیزها به مانند شاخه های درخت و یا چمن ها نیز از وضوح خوبی برخوردار است.

تکنیک Texture Sampling برای هر دو حالت کیفیت بالاتر و فریم ریت بالاتر: عملکرد تکنیک Texture Sampling در بازی بهبود یافته و  با استفاده از ۲ گیگابایت بیشتر از حافظه رم دستگاه ابتدا بافت های بیشتری ذخیره شده و سپس در حالت رزولوشن بالاتر آن ها را با سرعت بالاتری به اجرا در می آورد. این مضووع به سازندگان بازی اجازه می دهد تا بافت های بازی جزییات بیشتری داشته و احتمال نمایش بافت هایی با کیفیت پایین را نیز کاهش می دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید