Niantic به پشتیبانی از Pokémon Go درکنار Harry Potter: Wizards Unite ادامه می‌دهد

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹

نیانتیک (Niantic) به‌تازگی از بازی جدید خود با همکاری کمپانی برادران وارنر یعنی Harry Potter: Wizards Unite رونمایی نموده است، اما با این حال، پشتیبانی از عنوان معروف قبلی خود یعنی Pokémon Go را متوقف نمی‌کند و همچنان برروی آن تمرکز دارد.

طبیعتاً طرفداران با معرفی این بازی جدیدِ Harry Potter، نگران وضعیت آینده‌ی به‌روزرسانی‌ها و اضافات Pokémon Go هستند. نیانتیک اخیراً در این خصوص توضیحاتی داده و به طرفداران اطمینان داده است که آن‌ها “۱۰۰ درصد متعهد” به ارائه‌ی تجربه‌ای درحال تغییر هستند که به “عمیق‌تر ساختن رابطه‌ی” بازیکنان با دنیای Pokémon ادامه می‌دهد. نیانتیک در سال ۲۰۱۸ و بعد از آن نیز به خلق ویژگی‌های جدید “شگفت‌انگیز” می‌پردازد.

Harry Potter: Wizards Unite قرار است به‌صورت انحصاری برای گوشی‌های هوشمند عرضه شود و همانند Pokémon Go و دیگر عناوین نیانتیک از تکنولوژی واقعیت افزوده (AR) بهره ببرد. گرچه در حال حاضر اطلاعات کمی از این بازی در دسترس است، اما طبق گفته‌ی سازندگان جزئیات جدید آن در سال ۲۰۱۸ به انتشار می‌رسند.

Pokémon Go که در ماه جولای سال گذشته منتشر شد و سر و صدای زیادی به پا کرد، هم‌اکنون در دسترس دستگاه‌های اندروید و آی‌اواس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید