برخی از کاربران از بریک شدن کنسول اکس باکس وان اکس گزارش می دهند

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶

در حالی که کنسول اکس باکس وان اکس به تازگی به بازار عرضه شده است برخی از کاربران از بریک شدن کنسول پس از مدت کوتاهی کار کردن با آن خبر می دهند. اگرچه این موضوع می تواند به دلیل کابل های برق معیوب بوده و ارتباطی به سخت افزار دستگاه نداشته باشد اما اگر این موضوع گسترده تر شود می تواند مایکروسافت را با مشکل جدی روبرو کند.

حتما به خاطر دارید که در سال ۲۰۰۷  کاربران کنسول اکس باکس ۳۶۰ با مشکل عمده ای روبرو بوده اند که به red ring of death (سه چراغ قرمز) معروف است و مایکروسافت در آن سال ها چاره ای جز تعویض یا تعمیر کنسول ها نداشته و همین موضوع ضرر میلیاردی را به این شرکت وارد ساخت.  حال به تازگی بسیاری از کاربران از وجود مشکلاتی در کنسول اکس باکس وان اکس خبر می دهند که بی تشابه به مشکل اکس باکس ۳۶۰ نیست. به گزارش آن ها کنسول اکس باکس وان اکس پس از مدت کوتاهی کار کردن با آن بریک می شود. هنوز مشخص نیست که چند درصد از کاربران با این مشکل روبرو شده و آیا همه آن ها تجربه مشابهی داشته اند یا خیر. اگرچه شاید موضوع گزارش شده به اندازه مشکل اکس باکس ۳۶۰ مرگ بار نباشد اما در صورت گسترده تر شدن می تواند مایکروسافت و کنسول اکس باکس وان اکس را با مشکل جدی روبرو کند.

بسیاری از کاربران سایت رددیت نیز با پیشنهاد هایی نظیر تعویض کابل برق و اطمینان از این که پریز برقی که کابل کنسول به آن وصل است معیوب نیست سعی کرده اند تا مشکلات به وجود آمده را برطرف سازند. البته شاید مشکل از این باشد که کابل برق به صورت ایمن متصل نشده و چنین مشکلاتی ایجاد کرده باشد. در هر صورت مطمئنا مایکروسافت به این مسئله رسیدگی خواهد کرد تا مشکلات کاربران را برطرف سازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Mamreza69 گفت:

    Soldier 76 من ps4 fat معمولی دارم و این مشکل شما را داشتم و راه حلش اینه دستگاه رو به حالت saf mod با فلاش مموری به آخرین نسخه آپدیت و بعد از بالا آمدن از تنظیمات کامل دستگاه رو ریست کارخانه کنی مطمئن باش حل میشه مشکل دادن دیسک بیرون و الکی روشن شدن دستگاه. با تشکر

    0
    0