سونی علامت‌تجاری Syphon Filter را در اروپا به ثبت رساند

۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

این عمل می‌تواند به معنای سری جدیدی از بازی Syphon Filter باشد و یا اینکه یکی از نسخه‌های قدیمی این بازی، در دست بازسازی قرار گرفته است. باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده چه برنامه‌هایی برای آن در نظر گرفته شده است.

برخی از شما ممکن است که نام Syphon Filter را به خاطر داشته باشید. این عنوان یک بازی اکشن مخفی‌کاری بود که توسط Eidetic توسعه پیدا کرد و مورد استقبال شدید بازی‌بازان نیز قرار گرفت. استودیوی سازنده این بازی یعنی Eidetic بعد‌ها یکی از استودیو‌های زیرمجموعه سونی شد و با نام استودیوی Bend به فعالیت خود ادامه داد. این استودیو در حال حاضر نیز در حال کار برروی عنوان Days Gone می‌باشد که به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در حالی که مدتی طولانی از بازی Syphon Filter خبری در دست نبود و در سکوت خبری به سر می‌برد، کاربران وبسایت Resetera از طریق مجله Gematsu مطلع شدند که سونی درخواستی در خصوص ثبت نام تجاری آن در اروپا به ثبت رسانده است.

در گذشته نیز چنین عمل مشابهی از سونی دیده شده بود؛ که این شرکت قبل از معرفی نسخه بازسازی شده عنوان Shadow of the Colossus نام تجاری آن را پیش از معرفی بازی، به ثبت رسانده بود. اما این حرکت جدید، سوالات زیادی را به وجود آورده است که هنوز پاسخ واضحی برایشان پیدا نشده است. برخی از کاربران پیش‌بینی می‌کنند که این سری با نسخه‌ای جدید به کنسول‌ها بازخواهد گشت. اگرچه ممکن است این حرکت سونی به معنای بازسازی نسخه‌های پیشین آن باشد و خبری از نسخه جدید این بازی نباشد.

به هر حال از دو فرضیه موجود، مورد دوم محتمل‌تر است. چرا که استودیوی Bend همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد،‌ سخت در حال کار برروی عنوان Days Gone است تا آن را در سال ۲۰۱۸ عرضه کند. به نظر نمی‌رسد که این استودیو دو عنوان AAA را به طور همزمان در دست ساخت قرار دهد زیرا عنوان Days Gone یک آی‌پی جدید برای سونی به حساب می‌آید و تمام تلاش سونی باید بر این باشد که یک بازی تماماً بی‌نقص ارائه دهد. از طرفی هم پیش‌برد دو بازی AAA به طور همزمان کاری بسیار طاقت‌فرسا است و ممکن است تمرکز تیم سازنده را بر هم بزند و نتوانند آن طور که باید، این دو بازی را بدون عیب و ایراد منتشر کنند.

سری بازی‌ های Syphon Filter برای اولین بار در سال ۱۹۹۹ برای کنسول پلی‌استیشن وان منتشر شد و آخرین نسخه‌ای که از این بازی دیدیم نیز به سال ۲۰۰۷ برمی‌گردد که این بازی Syphon Filter: Logan’s Shadow نام داشت و ششمین نسخه از این سری به شمار می‌رفت. همچنین در طی این سال‌ها شاهد انتشار نسخه‌های شماره‌دار از این سری نیز بودیم. به هر حال این بازی یکی از خاطره‌انگیز‌ترین بازی‌ها است و دیدن نسخه جدید آن برروی کنسول‌های نسل هشتمی، واقعاً هیجان‌انگیز خواهد بود. هر چه که هست باید صبر کنیم و ببینیم در آینده سونی چه چیزی از این سری برایمان آماده کرده است. در ادامه می‌توانید متن توییت Gematsu را در همین زمینه مشاهده کنید.

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی علامت‌تجاری Syphon Filter را در اروپا به ثبت رساند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید