فصل دوازدهم عنوان Diablo 3 هم اکنون‌ در دسترس است

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۶

Diablo 3 یکی از عناوینی بود که متاسفانه در رویداد BlizzCon 2017 حضور نداشت و در حال حاضر هیچ خبری از نسخه جدید سری Diablo نیست. اما اگر هنوز به عنوان Diablo 3 علاقه‌مند هستید، به تازگی فصل دوازدهم این عنوان آغاز شده و شما می توانید علاوه بر کانکوئست‌های جدید، آیتم‌های تزیینی و مجموعه زره‌های جدیدی را از طریق Haedrig’s Gift دریافت کنید.

آیتم‌های تزیینی فصل دوازدهم عنوان Diablo 3 شامل بال های Fiacla-Géar، قاب پرتره بهشت می باشند. زره‌های جدید در پایان هر فصل تنها برای کاربرانی در دسترس خواهد بود که تمام اهداف و ماموریت‌های بازی(کانکوئست ها) را تکمیل کرده باشند. این زره‌ها در فصل دوازدهم برای هر یک از کلاس های بازی به شرح زیر خواهند بود:

Barbarian – Immortal King’s Call

Crusader – Seeker of the Light

Demon Hunter – Natalya’s Vengeance

Monk – Uliana’s Stratagem

Necromancer – Trag’Oul’s Avatar

Witch Doctor – Spirit of Arachyr

Wizard – Vyr’s Amazing Arcana

لازم به ذکر است که برای دریافت هدایای Haedrig’s Gift باید حتما با یکی از کلاس‌ها بازی کرده و تمام کانکوئست‌های (Conquest) فصل دوازدهم را به اتمام برسانند. اما کاربرانی که به دنبال راه سریع‌تری برای دریافت این زره‌ها هستند می توانند از راهنمای قسمت پایین استفاده کنند:

  • در کانکوئست Boss Mode، تمام باس‌های بازی را بر روی درجه سختی Torment X یا بالاتر و حداکثر تا مدت ۲۰ دقیقه پس از شروع بازی شکست دهید.
  • در سطح ۷۰ و در کانکوئست Curses، تعداد ۳۵۰ عدد از هیولاهای بازی را در رویدادهای صندوقچه نفرین شده(Cursed Chest) با درجه سختی Torment X یا بالاتر نابود کنید.
  • On a Good Day: الماسهای Legendary سطح ۳ تا سطح ۶۵.
  • در کانکوئست The Thrill، بدون هیچ گونه از آیتم‌های ویژه خود به صورت تک نفره(Solo play) به سطح ۴۵ بخش Greater Rift برسید.
  • در کانکوئست Years of War با آیتم‌های ویژه و مجموعه زره‌های شش کلاس مختلف بازی به صورت تک نفره به لول ۵۵ بخش Greater Rift برسید.

اگرچه در رویداد BlizzCon 2017 به عنوان Diablo 3 پرداخته نشد اما به تازگی بروزرسان ۲٫۶٫۱ این عنوان منتشر شده است که این بروز رسان تعداد ست‌های بازی را دوباره بالانس کرده و این ست‌ها را در دسترس کاربرانی که بتوانند در نبردهای بزرگ Greater Rift موفق شوند قرار خواهد داد. پس نگران نباشید که هر فصل با چه شخصیتی( کلاس‌های بازی) بازی می کنید در نهایت جوایز و هدایای ارزشمندی دریافت خواهید کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید