بروزرسانی بعدی Destiny 2 قابلیت HDR و رزولوشن ۴K را برای ایکس‌باکس وان ایکس به همراه خواهد داشت

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶

ماه آینده شاهذ عرضه بروزرسانی جدیدی برای بازی Destiny 2 خواهیم بود که این بروزرسانی رزولوشن ۴K و همینطور قابلیت HDR را به کنسول های ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو اضافه خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست که روزولوشن اجرایی روی ایکس باکس وان ایکس به صورت Native خواهد بود یا خیر.

بسته گسترش دهنده Curse of Osiris برای بازی Destiny 2 در کم تر از یک ماه دیگر یعنی تاریخ ۵ دسامبر عرضه خواهد شد. همچنین استودیوی بانجی (Bungie) تصمیم گرفته است که در همین روز بروزرسانی جدیدی برای نسخه های ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو این بازی عرضه کند. استودیوی بانجی این هفته در یادداشت هفتگی خود اعلام کرده که به زودی بهبود های گرافیکی و بصری جالب توجهی برای نسخه ایکس باکس وان ایکس و پلی استیشن ۴ پرو این بازی عرضه خواهد شد. این استودیو اعلام کرده که این بهبود ها شامل پشتیبانی از قابلیت HDR بر روی هر دو این کنسول ها خواهد شد؛ این ویژگی قبل از این فقط برای نسخه رایانه شخصی این بازی در دسترس بود. علاوه بر آن نسخه پلی استیشن ۴ پرو این بازی با این بروزرسانی جدید، با رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد که متاسفانه به صورت Native نخواهد بود. اما بانجی اعلام کرده که نسخه ایکس باکس وان ایکس این بازی نیز قابلیت اجرا شدن با رزولوشن ۴K را خواهد داشت (که مشخص نیست آیا این رزولوشن به صورت Native خواهد بود یا خیر).

نسخه پلی استیشن ۴ پرو این بازی تا قبل از این نیز قابلیت اجرا شدن به صورت ۴K را داشت و مشخص نیست که آیا این بروزرسانی کمکی در Native شدن آن خواهد داشت یا خیر. اما هر چه که هست، به احتمال فراوان این بروزرسانی باعث بهبود کلی ویژگی های گرافیکی این بازی خواهد شد که اجر شدن به صورت Native نیز یکی از همین بهبود ها خواهد بود. به نظر می رسد که نسخه ایکس باکس وان ایکس این بازی استحقاق بیشتری برای اجرای رزولوشن Native 4K داشته باشد چرا که این کنسول حدود ۴۰ درصد از رقیب خود یعنی پلی استیشن ۴ پرو قدرتمند تر است.

با وجود تمام ویژگی های عالی که نسخه ایکس باکس وان ایکس این بازی دارد، باید بدانید که متاسفانه این بازی قابلیت اجرا شدن با نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه را روی ایکس باکس وان ایکس نخواهد داشت. با بالا رفتن شمار بازی هایی که از کنسول ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی می کنند، جالب است که شاهد رسیدن زمان بازی کردن با کیفیت ۴K در خانه های خود هستیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید