بروزرسانی جدید Ghost Recon: Wildlands به منظور پشتیبانی آن از ایکس‌باکس وان ایکس منتشر شد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱

امروز یوبیسافت با عرضه بروزرسانی جدید عنوان Ghost Recon: Wildlands ، قابلیت پشتیبانی آن از کنسول قدرتمند ایکس‌ باکس وان ایکس را به این بازی اضافه کرد. این بروزرسانی جدید، بهترین تنظیمات گرافیکی را برای این بازی به همراه خواهد داشت که این تغییرات به همراه چند تغییر دیگر در بخش تک نفره و چند نفره این بازی، ارائه شده‌ اند.

مایکروسافت در زمان معرفی کنسول جدید میان نسلی خود یعنی ایکس‌ باکس وان ایکس قول داد که هر روز به تعداد بازی های این کنسول اضافه کند. امروز می بینیم که این شرکت با ارائه بروزرسانی های جدید برای بازی های مختلف این قول را عملی کرده است که به نظر می رسد این روند همچنان توسط مایکروسافت ادامه نیز پیدا کند. امروز نیز یک بروزرسانی جدید برای یکی دیگر از بازی های محبوب سال ۲۰۱۷ منتشر شده که کاربران ایکس باکس وان ایکس می توانند با این بروزرسانی از بهترین ویژگی های گرافیکی آن روی کنسول خود لذت ببرند. این بروزرسانی جدید برای بازی Ghost Recon: Wildlands عرضه شده که پشتیبانی کنسول ایکس باکس وان ایکس را به آن اضافه می کند.

این بروزرسانی شامل ویژگی های بهبود یافته زیادی در زمینه تنظیمات گرافیکی است. برخی از این ویژگی ها شامل دید بهتر از مناطق دور دست، بافت‌ ها و تکسچر‌ های بهبود یافته، رزولوشن بالاتر، نرخ فریم بالاتر و ثابت و همینطور سایر بهبود های گرافیکی برای این بازی است. به طور کلی کاربران ایکس باکس وان ایکس اگر در گذشته تجربه این بازی را داشته باشند، حال با انجام دادن این بازی روی کنسول ایکس باکس وان ایکس خود، می‌ توانند به تفاوت های واضح آن پی ببرند و از ویژگی های گرافیکی بهبود یافته آن لذت کافی را ببرند. همانند سایر بازی هایی که با ارائه بروزرسانی جدید برای ایکس باکس وان ایکس آماده شده اند، این بازی نیز با بروزرسانی جدید خود تبدیل به بهترین نسخه از این بازی شده است به گونه‌ای که هیچ نسخه دیگری از آن چنین ویژگی های بصری و گرافیکی را در حال حاضر ارائه نمی کند.

البته این بروزرسانی بهبود های دیگری نیز در بخش های مختلف این بازی به وجود آورده است که بخشی از این تغییرات شامل بخش چند نفره این بازی می شود. از جمله آن ها می توان به تغییرات و بهبود های بخش PvP این بازی اشاره کرد که علاوه بر رفع و بهبود مشکلات قبلی، ویژگی های جدید را به آن اضافه کرده است. شما می توانید با بروزرسانی این بازی برروی کنسول ایکس باکس وان ایکس خود علاوه بر ویژگی های گرافیکی بهبود یافته، از این تغییرات نیز بهره مند شوید. عنوان Ghost Recon: Wildlands در ماه های قبل روی پلتفرم های ایکس باکس وان ایکس، پلی استیشن ۴ و همینطور رایانه های شخصی منتشر شده بود. همچنین این بازی یکی از پر فروش ترین بازی های سال ۲۰۱۷ نیز به شمار می رود که با فروش بالای خود توانست نظر بسیاری از بازی بازان را به سمت خودش جلب کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید