گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Mafia III با رزولوشن ۱۷۲۸P برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا می‌شود

۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۷

در میان دریای عناوین بهبود یافته برای کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس جای خالی عنوان جهان‌باز Mafia III دیده می‌شد و حال توسعه دهندگان بازی خبر از پشتیبانی این بازی از وان ایکس دادند.

Mafia III در فوریه سال گذشته انتشار یافت و با وجود دریافت نقدهای متوسط توانست فروش خوبی را کسب کند و طبق آخرین گزارش مالی انتشار یافته، پنج میلیون نسخه به فروش برساند. مهم‌ترین مشکلی که گریبان گیر این بازی زیبا شد، طراحی مراحل متوسط و صد البته باگ‌ها و مشکلات فنی فراوان بود. استودیوی Hangar 13 از آن زمان به سختی برروی حل مشکلات بازی کار کردند و بهبودهای بسیار درکنار محتواهای رایگان و پولی زیبایی به بازی اضافه کردند.

حال استودیوی Hangar 13 به‌صورت رسمی خبر از بهبود بازی Mafia III برای ایکس‌باکس وان ایکس دادند. این استودیو اعلام کرد که بازی‌ آن‌ها با رزولوشن ۳۰۷۲×۱۷۲۸ برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس اجرا می‌شود و با بعد به‌صورت upscaled شده به ۴K می‌رسد. همچنین بروزرسان HDR نیز در بازی گنجانده شده.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بروزرسان ایکس‌باکس وان ایکس Mafia III داده نشده اما استودیوی هنگر ۱۳ اطمینان داد که به‌زودی شاهد انتشار بروزرسان خواهیم بود. همچنین آن‌ها برنامه‌ای برای عرضه بروزرسان بهبود دهنده جدیدی برای کنسول میان نسلی سونی یعنی پلی استیشن ۴ پرو ندارند و بروزرسان پیشین به‌نظر کار خود را به‌خوبی انجام می‌دهد. صحبتی از HDR برروی رایانه‌های شخصی نیز نشده است.

عنوان Mafia III هم‌اکنون بر روی رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید