تماشا کنید: سازندگان PUBG از عنوان جدید خود با نام Ascent: Infinite Realm رونمایی کرده اند

۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۸

پس از عرضه عنوان موفق PlayerUnknown’s Battlegrounds، حال سازندگان این عنوان از پروژه جدید خود رونمایی کرده اند. این عنوان Ascent: Infinite Realm نام داشته و یک بازی فانتزی به سبک نقش آفرینی چند نفره آنلاین(MMORPG) می باشد.

استودیوی بلوهول (Bluehole)، سازنده عنوان موفق PlayerUnknown’s Battlegrounds امروز با انتشار تریلری از پروژه جدید خود رونمای کرد. این پروژه Ascent: Infinite Realm نام داشته و یک بازی فانتزی و الهام گرفته شده از استیم پانک به سبک نقش آفرینی چند نفره آنلاین(MMORPG) می باشد. به گفته سازندگان گیم پلی بازی ترکیبی از گیم پلی عناوین فانتزی سبک MMORPG به همراه اکتشافات، تیراندازی، نبردهای هوایی و شخصی سازی سفینه های فصایی خواهد بود. البته استودیوی بلوهول سابقه و تجربه خوبی در ساخت بازی های این سبک دارد. TERA عنوانی به سبک نقش آفرینی چند نفره آنلاین(MMORPG) است که توسط استودیوی بلوهول ساخته شده و در سال ۲۰۱۱ برای پلتفرم رایانه های شخصی عرضه شد.

استودیوی بلوهول هم زمان با معرفی عنوان Ascent: Infinite، تریلری از این بازی را نیز منتشر کرد. اگرچه تریلر منتشر شده دارای تاخیر های فراوانی در برخی قسمت های آن است اما به خوبی شاهد شخصیت ها و وسایل نقلیه رندر شده به همراه مقیایش عظیمی از دشمنان بازی هستیم که به صورت قابل توجهی در دنیای بازی پراکنده شده اند. شما می توانید تریلر مورد نظر را که در وب سایت رسمی و کانال یوتیوب Ascent: Infinite نیز منتشر شده است را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

هنوز تاریخ انتشار عنوان Ascent: Infinite مشخص نیست اما شرکت Kakao Games، ناشر این عنوان، به تازگی اعلام کرده است که نسخه بتای آن اوایل سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید