تماشا کنید: نگاهی به محتوای دانلودی Roman Centurion عنوان Assassin’s Creed Origins

۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱

بسته الحاقی Roman Centurion عنوان Assassin’s Creed Origins به تازگی برای این عنوان عرضه شده است. این محتوای دانلودی به Bayek این امکان را می دهد تا به مانند یک سرباز رومی لباس بپوشد. حال یوبی سافت تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به محتوای دانلودی Roman Centurion.

مطمئنا در بازی Assassin’s Creed Origins لباس ها، زره و تجهیزات زیادی را پیدا می کنید که به وسیله آن ها می توانید ظاهر Bayek را تغییر داده و یا در نبردها از سلاح های قدرتمند تری استفاده کنید. اما یوبی سافت به تازگی محتوای دانلودی جدیدی با نام Roman Centurion را برای عنوان Assassin’s Creed Origins منتشر کرده است که این محتوای دانلودی به Bayek اجازه می دهد تا دقیقا به مانند فرماندهان رومی لباس بپوشد( یا به طور دقیق تر راهی برای نشان دادن این که فرماندهان رومی چگونه لباس می پوشیده اند). لباس فرماندهان رومی یک مجموعه کامل است که علاوه بر زره شامل پوست شیر، دو سلاح، یک سپر رومی و یک اسب نیز می باشد.

محتوای دانلودی Roman Centurion عنوان Assassin’s Creed Origins برای دارندگان سیزن پس این عنوان رایگان خواهد بود اما سایر کاربران برای دریافت این محتوای دانلودی باید ۶٫۹۹ دلار بپردازند. شرکت یوبی سافت هم زمان با عرضه این محتوای دانلودی، تریلر جدیدی از آن را منتشر کرده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

عنوان Assassin’s Creed Origins هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است. اگر هنوز این عنوان را تهیه نکرده و در خرید آن مردد هستید، می توانید برای اشنایی بیشتر با Assassin’s Creed Origins عناوین خبری تریلر زمان عرضه‌ی Assassin’s Creed: Origins، تعدادی تریلر آموزشی جدید برای بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد و نمرات عنوان Assassin’s Creed Origins را در وب سایت گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید