بازی جدید سازندگان Pokemon GO با نام Harry Potter: Wizards Unite معرفی شد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰

همانطور که گزارش‌های پیشین حکایت داشتند، سرانجام استودیوی نیانتیک (Niantic)، که بیشتر به خاطر بازی موفق Pokemon GO شهره است، از بازی جدید خود که Harry Potter: Wizards Unite نام دارد، رونمایی به عمل آورد. به موجب همین امر، این استودیو نخستین جزئیات و اطلاعات از این بازی اقتباسی از اثر مشهور جی.کی رولینگ (JK Rowling) را منتشر کرده است.

بنابر اطلاعات موجود در وب‌سایت Harry Potter: Wizards Unite، نیانتیک به صورت رسمی اعلام کرده است که این عنوان، یک بازی برای واقعیت افزوده خواهد بود و «سحر و جادو» به صورت واضح برای بازیکنان نمایان است. بنابراین، هدف اصلی این بازی این است که بازیکنان در محیط آن کاوش کنند و ضمن پیدا کردن آثار اسرار آمیز، چگونگی استفاده از جادوها را یاد گرفته و با جانوران افسانه‌ای و شخصیت‌های نمادین دیدار کنند.

جان هانکه (John Hanke)، مدیرعامل استودیوی نیانتیک، در بیانیه معرفی این بازی اظهار داشت که آن‌ها تلاش می‌کنند تا با استفاده از جادوهای مختلف و واحد، طرفداران هری پاتر حس کنند تا در یک دنیای مملو از سحر و جادو حضور دارند. وی در این خصوص بیان داشت:

ما از بابت رونمایی از گام بعدی در تکامل بازی‌های واقعیت افزوده تلفن‌های همراه، فوق‌العاده هیجان‌زده‌ هستیم. با استفاده از بازی Harry Potter: Wizards Unite، بازیکنانی که همیشه رویای به حقیقت پیوستن یک دنیای جادوگری را در ذهن داشته‌اند، در نهایت به این فرصت دست پیدا می‌کنند تا در جهان جادویی جی.کی رولینگ کاوش کنند. بازیکنان استفاده از جادوها را یاد گرفته و در محیط واقعی اطراف خود و شهرها کاوش کرده و ضمن مبارزه با جانوران افسانه‌ای، باید تلاش کنند تا با همکاری یکدیگر دشمنان قدرتمند خود را نابود سازند.

با این وجود، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این بازی باید تا سال ۲۰۱۸ میلادی صبر کنیم. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت‌نام در وب‌سایت رسمی این بازی جزو نخستین کسانی باشند که به اطلاعات بیشتر از Harry Potter: Wizards Unite دست پیدا خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید