جدیدترین بروزرسانی بازی Battlefield 1 منتشر شد

۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹

چندی پیش جدیدترین بروزرسانی بازی Battlefield 1 منتشر شد که تغییرات مهمی را در بازی اعمال می‌کند و حالت جدید Operation Campaigns را هم به همراه خود دارد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مطالعه کنید.

استودیو دایس (DICE) و شرکت بزرگ الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، به صورت ماهانه، بروزرسانی‌هایی برای بازی معروف خود یعنی Battlefield 1 منتشر می‌کنند که در این بروزرسانی‌ها، برخی تغییرات و محتویات جدید به بازی اضافه می‌شوند و این بازی پرطرفدار را کامل تر خواهند کرد.

حال به تازگی، بروزرسانی ماه نوامبر این عنوان منتشر شده است که حالت جدید Operation Campaigns را به بازی اضافه کرده است. البته کمی قبل تر، قرار بود تا این حالت در بروزرسانی ماه اکتبر به بازی اضافه شود، اما با تجدید نظر استودیو دایس، قرار بر این شد تا ما در ماه نوامبر، شاهد افزوده شدن حالت Operation Campaigns باشیم. سازندگان دلیل این تاخیر را، به دست آوردن زمان بیشتر برای انتشار یک حالت کامل و بدون نقص اعلام کرده اند.

در رابطه با جزئیات این حالت جدید، کمپین‌های متعددی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد که رابط کاربری آن با رابط کاربری بخش محبوب Operation مشترک خواهد بود. هر یک از این کمپین‌ها، ماموریت‌ها و هدف‌های معینی را به همراه خواهند داشت که بازیکنان باید آن ها را به اتمام برسانند. با تکمیل کردن این ماموریت‌ها، امتیاز های از قبل مشخص شده، در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. البته این ماموریت‌ها، از یک زمان‌بندی پیروی خواهند کرد که اگر آن ها را قبل از اتمام زمان مشخص، تکمیل کنید، به یک بتل‌پک (Battlepack) به عنوان جایزه دسترسی خواهید داشت.

اولین کمپین از حالت جدید Operation Campaigns، کمپین Eastern Storm خواهد بود که در اواخر ماه نوامبر، به بازی افزوده خواهد شد.

تصویری از این حالت جدید:

در ادامه و به لطف این بروزرسانی جدید، قابیت HDR نیز به پلتفرم رایانه‌های شخصی اضافه شده است و هم اکنون قابل استفاده است. همچنین نقشه Nivelle Nights که قبلا برای تجربه آن نیاز به سیزن پس مخصوص بازی داشتید، هم اکنون رایگان شده است و در دسترس همگان قرار گرفته است.

بروزرسانی ماه نوامبر بازی Battlefield 1، تغییرات زیادی را در بازی اعمال خواهد کرد. از مهم ترین این تغییرات می‌توان به اجرای تغییراتی در بخش وسایل نقلیه بازی یا قدرت اسلحه‌ها و دسترسی به برخی قابلیت‌ها در بعضی از نقشه‌های این بازی اشاره کرد. برای مشاهده تمامی این تغییرات می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید