بزودی Fighter Pack 3 بازی Injustice 2 معرفی خواهد شد

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۵

چندی پیش، به طور رسمی اعلام شد که Fighter Pack 3 بازی Injustice 2 بزودی معرفی خواهد شد و اطلاعات مخصوص آن منتشر خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

عنوان Injustice 2 به عنوان جدیدترین نسخه از این سری بازی، توانست در زمان انتشار خود بازیکنان و کاربران زیادی را به خود جلب کند و علاقه‌مندان به سبک بازی‌های مبارزه ای را باری دیگر به سوی خود جذب کند. Injustice 2 نسبت به نسخه اول خود پیشرفت‌های قابل توجه ای داشت و فروش بسیار خوبی را هم تجربه کرد.

حال پیرامون جدیدترین اخبار این بازی، به تازگی، استودیو ندرلم (NetherRealm)، سازنده این عنوان، اعلام کرده است که بزودی Fighter Pack 3 این بازی معرفی خواهد شد و شخصیت‌هایی را به همراه خواهد داشت که بدون شک طرفداران این بازی را هیجان زده می‌کند. همچنین سازندگان تاریخ انتشار تریلر مخصوص این بسته را هم مشخص کرده اند و طبق گفته آن ها، این ویدئو در روز ۱۰ نوامبر مصادف با ۱۹ آبان، منتشر خواهد شد. در ادامه کارگردان این بازی یعنی اد بون (Ed Boon)، در صفحه توییتر خود تصویری منتشر کرده است که نشان می‌دهد تریلر معرفی Fighter Pack 3، همزمان با مسابقات جهانی این بازی منتشر خواهد شد. تصویر مذکور را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. زمان دقیق آغاز مسابقات جهانی این بازی، ساعت ۶:۳۰ صبح روز جمعه به وقت تهران، اعلام شده است.

تاکنون یکی از شخصیت‌های Fighter Pack 3 معرفی شده است و آن اتم (Atom) نام دارد. این شخصیت در ماه دسامبر که با ماه‌های آذر و دی مصادف می‌شود، به بازی افزوده خواهد شد و دیگر شخصیت‌های این بسته هم، در ماه‌های بعدی در دسترس بازیکنان این بازی قرار می‌گیرند. بدون تردید در تریلر معرفی این بسته جدید، شخصیت‌های این بسته به طور کامل معرفی خواهند شد.

همچنین آخرین شخصیت از Fighter Pack 2، شخصیت پسر جهنمی (Hellboy) خواهد بود که در تاریخ ۱۴ نوامبر مصادف با ۲۳ آبان، به این عنوان افزوده خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید