نسخه رایانه های شخصی عنوان Sonic Forces با مشکلات عمده ای همراه است

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹

در حالی که عنوان Sonic Forces به تازگی منتشر شده است اما بسیاری از کاربران در شبکه استیم از این موضوع خبر می دهند که نسخه رایانه های شخصی این عنوان با مشکلات بسیاری همراه است.

بسیاری از کاربران نسخه رایانه های شخصی عنوان Sonic Forces با مراجعه به صفحه این عنوان در شبکه استیم به انتقاد از این بازی و مشکلات آن پرداخته اند. به گزارش بسیاری از کاربران، نسخه رایانه های شخصی عنوان Sonic Forces با مشکلات بسیاری همراه است. این کاربران ویدیو های مختلفی از این عنوان را در فضای مجازی منتشر کرده اند که همگی آن ها نشان می دهند بازی بعد از رسیدن به سطح سه کرش می شود. این موضوع توجه بسیاری از منتقدان را نیز به خود جلب کرده است.

حال شرکت سگا به تازگی در شبکه استیم با انتشار بیانیه ای از حل مشکلات این عنوان خبر داده است:

کاربران نسخه رایانه های شخصی عنوان Sonic Forces، به تازگی برو‌رسانی را برای این عنوان منتشر کرده ایم که مشکلات کرش آن را برطرف خواهد کرد.

بعد از انتشار این بیانیه کاربران خشمگین استیم همچنان از وجود مشکلات حتی پس از انتشار به روز رسان خبر داده اند و به گزارش آن ها بازی هنوز هم با مشکلات بسیاری نظیر کرش و کند شدن تصویر همراه است.

عنوان Sonic Forces هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس بوده و مشخص نیست که چرا در آغاز انتشار با مشکلات فنی بسیاری همراه است اما امیدواریم تا شرکت سگا بتواند هرچه سریع تر نسبت به حل مشکلات این عنوان محبوب اقدام کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید