PlayerUnknown’s Battlegrounds به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان اکس اضافه شد

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

خبر تایید شدن این بازی به عنوان یکی از بازی‌های انحصاری مایکروسافت خبری بود که طرفداران این شرکت را بسیار خوش‌حال کرد. حال پس از این خبر خوشایند، به‌تازگی خبر خوب دیگری برای طرفداران مایکروسافت منتشر شده که عرضه این بازی برای ایکس‌باکس وان اکس را نیز تایید می‌کند.

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds بدون شک یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های انحصاری مایکروسافت است که برای عرضه روی کنسول ایکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده است. همچنین این بازی در حال حاضر یکی از بزرگ‌ترین امیدهای شرکت مایکروسافت برای بهبود بخشیدن به وضع عناوین انحصاری این شرکت می‌باشد. به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت و Bluehole Games هر دو به موفقیت این بازی برروی کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان اکس امید زیادی دارند و این بازی را به نوعی تضمین کننده موفقیت این کنسول نیز می‌دانند. به هر حال کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان اکس از بازی‌های بزرگی پشتیبانی خواهد کرد و ما در آینده شاهد انتشار بازی‌های بسیار خوبی برای این کنسول خواهیم بود. همچنین سایر بازی‌های بزرگی که تا قبل از عرضه این کنسول منتشر شده‌اند نیز پس از عرضه آن با ارائه یک بروزرسانی بزرگ، پشتیبانی این کنسول از این بازی‌ها را فراهم خواهند کرد. از جمله این بازی‌ها می‌توان به عنوان AC: Origins و یا Forza 7 اشاره کرد.

وبسایت Major Nelson در خصوص خبری که از کنسول ایکس‌باکس وان اکس ارائه کرده بود، تایید کرد که عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds برای این کنسول نیز عرضه خواهد شد. از ویژگی‌های این عنوان نیز می‌توان به طور مشخص به پشتیبانی آن از قابلیت HDR اشاره کرد که در کنار رزولوشن ۴K می‌تواند به القای تجربه‌ای بهتر از این بازی کمک شایانی داشته باشد. اما در حال حاضر این که رزولوشن ۴K این بازی دقیقاً به چه صورتی ارائه خواهد شد، مشخص نیست و هنوز واضح نشده که این رزولوشن به صورت native خواهد بود یا خیر.

حقیقتاً این موضوع برای طرفداران نام ایکس‌باکس خبری خوشایند می‌باشد که از شنیدن آن بسیار خوشحال شده‌اند. عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds در ماه آینده برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد که در کنار پشتیبانی آن از ایکس‌باکس وان اکس می‌تواند یکی از دل‌چسب‌ترین تجربه‌های کاربران این کنسول باشد. اگر شما هم دوست دارید این بازی را با بالاترین رزولوشن ممکن و بهترین ویژگی‌های بصری تجربه کنید، می‌توانید نسخه ایکس‌باکس وان اکس آن را تهیه کنید و از آن لذت کافی را ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید