Need For Speed Most Wanted بر روی PSVita همانند نسخه ی PS3 است + عکس

۶ آبان ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۷

آقای Matt Webster ،تهیه کننده ی شرکت Criterion،سازنده ی عنوان NFS : Most Wanted در مصاحبه ای با PS Blog به دفاع و حمایت شدید از نسخه ی PSVita این بازی پرداخت و در اظهار نظری گفت که این بازی همان چیزی است که در کنسولهای خانگی مشاهده میکنید.

Webster با ابراز خرسندی از کیفیت این نسخه،آن را یک “دستاوردی قابل توجه” ذکر کرد و افزود :

ما تمام تلاش خود را برای تحویل بهترین خروجی در این نسخه به کار بردیم.محیط Open World،آزادی،انتخاب،تنوع و بالاترین حد ارتباطات.اینها اصولی دست یافتنی بودند که ما توانستیم آن را به بهترین شکل اجرا کنیم.

وقتی از وی در مورد کیفیت اجرای این بازی سوال شد،Webster با اطمینان خاطر گفت ما به هرآنچه که انتظار داشتیم در این نسخه رسیدیم :

این بازی دقیقا همان چیزی است که در نسخه ی PS3 مشاهده میکنید جدا از تراکم ترافیک و تعداد بازیکنان آنلاین.من مطمئنم این بازی ریسینگ Open-World چیزی است که هیچ دارنده ی کنسول دستی PSVita تصورش را هم نخواهد کرد بر روی این دستگاه اجرا میشود ! این یک دستاورد قابل توجه در اجرا و پیاده سازی محیط Open-World با یک چنین کیفیتی تحت مدیریت ما است.این بازی یک عنوان تازه وجدید است و به نظرم مقصدی به نام PSVita بسیار انتخاب خوبی بوده است.

نسخه ی PC این بازی روز گذشته در سراسر اینترنت لیک شد ولی تنها 3 روز تا عرضه ی رسمی این بازی بر روی پلتفرم های PS3/PC/Xbox360/PSVita/iOS/Android باقی مانده است.نسخه ی Wii U این بازی نیز در دست ساخت است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید