بروزرسانی پلی‌استیشن ۴ پرو The Evil Within 2 هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱

شما از هم‌اکنون می‌توانید با بروز کردن عنوان The Evil Within 2 از ویژگی‌های بصری بهبود یافته این بازی نهایت لذت را ببرید و حس ترس را در وجود خود عمیق‌تر سازید.

ساعاتی پیش خبری مبنی بر ارائه جزئیات بروزرسانی ایکس‌باکس وان اکس بازی‌های بتسدا از سوی این شرکت مطرح شد که به طور مفصل به آن پرداخته شد. در این لیست نام بازی‌های بتسدا که از کنسول ایکس‌باکس وان اکس پشتیبانی خواهند کرد، اعلام شد و در کنار آن تغییراتی که در آن‌ها به وجود خواهد آمد نیز مشخص شد. یکی از این بازی‌ها عنوان موفق The Evil Within 2 بود که پس از این‌ که اعلام شد بروزرسانی ایکس‌باکس وان اکس آن از امروز عرضه خواهد شد، مشخص شد که این بروزرسانی ویژگی‌های بصری آن را روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نیز بهبود خواهد بخشید.

عنوان وحشت-بقای The Evil Within 2 در ابتدا بدون پشتیبانی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو عرضه شد که باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران نیز شد چرا که همه کاربران این کنسول انتظار داشتند که این بازی از کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو پشتیبانی کند تا بتوانند از لحظات پرهیجان این بازی به بهترین نحو استفاده کنند. اما خبر خوش‌حال کننده این است که این شرایط با انتشار نسخه ۱٫۰۲ این بازی تغییر خواهند کرد و کاربران پلی‌استیشن ۴ پرو نیز می‌توانند به تجربه‌ای لذت‌بخش از این بازی بپردازند. درواقع این بروزرسانی این امکان را هم به کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو و هم به کاربران کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان اکس که به زودی عرضه خواهد شد، می‌دهد که تجربه‌ای ناب از این عنوان داشته باشند و با ویژگی‌های بصری و گرافیکی بهبود یافته، به انجام این بازی بپردازند.

کاربران این دو کنسول در حال حاضر می‌توانند با این بروزرسانی از ویژگی‌های اتقاء یافته نظیر رزولوشن آپگرید شده، نرخ فریم بالاتر و حذف گزینه قفل ۳۰ فریم در ثانیه استفاده کنند تا به نهایت حس وحشت و هیجان برسند. بازی The Evil Within 2 عنوانی بود که برای شرکت سازنده‌اش یک موفقیت بزرگ محسوب شد و توانست نظر اکثر منتقدین را نیز جلب کند. همچنین این عنوان عملکردی بهتر از نسخه اولیه خود داشت و در مقایسه با نسخه اولش، از تمام جهات یک بازی بهبود یافته به شمار می‌رود. این بازی توانست با رفع معایب و نقاط ضعف خود و اضافه کردن ویژگی‌ها و امکانات جدید، یک لذت ناب را برای مخاطبان خود ارائه کند.

اگرچه این بازی توسط استودیوی سابق شینجی میکامی (Shinji Mikami) یعنی Tango Gameworks ساخته شد، اما خود شخص میکامی نیز در ساخت این بازی تاثیراتی به جای گذاشت. وی به طور مستقیم در روند ساخت این بازی دخالتی نداشت و فقط به عنوان تهیه کننده نقش نظارتی روی این بازی داشت. در حقیقت میکامی وظایف کارگردانی این عنوان را به جان جوناس ( John Jonas) واگذار کرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید