گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

عرضه Hearthstone برای نینتندو سوییچ غیرممکن نیست

اخبار بازی ها
عرضه Hearthstone برای نینتندو سوییچ غیرممکن نیست

یکی از عناوین موفق این روزها که حسابی طرفدار پیدا کرده Hearthstone است و بخش عمده‌ای از موفقیت خود را هم مدیون در دسترس بودن روی چندین پلتفرم است. حال آیا این بازی برای پلتفرم‌های دیگر مثل نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد؟

به تازگی پیتر والن (Peter Whalen) طراح ارشد این بازی در خلال برگزاری BlizzCon 2017 با پایگاه Trusted Reviews مصاحبه‌ای داشته و اعلام کرده که کوچ کردن به سمت پلتفرم‌ گوشی‌های هوشمند تصمیم خوبی بوده است. او در این باره گفته است:

“رفتن به سمت تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند فوق‌العاده بود. این باعث شد تا Hearthstone حسابی بیشتر در دسترس مردم قرار بگیرد که این شگفت‌انگیز است.”

و به هر حال وقتی در مورد پلتفرم‌های قابل حمل صحبت می‌کنیم، نباید از یاد ببریم که یکی از موفق‎‌ترین کنسول‌های این روزها یعنی نینتندو سوییچ هم یک کنسول قابل حمل محسوب می‌شود. مسلماً عرضه این بازی برای نینتندو سوییچ می‌تواند فوق‌العاده باشد و وقتی در مورد این احتمال با والن صحبت شده، او در پاسخ گفته است:

“نمی‌دانم. فکر نمی‌کنم کسی روی آن [نسخه] در حال کار باشد، ولی [امکان] آن را هم رد نمی‌کنم.”

به هر حال نباید این نکته را از یاد برد که Hearthstone به خاطر استفاده از قابلیت‌های صفحه نمایش لمسی، روی نینتندو سوییچ فوق‌العاده خواهد بود و یک تجربه ماندگار را خلق خواهد کرد. البته سازندگان اگر به سراغ این نسخه بروند می‌توانند امکانی را هم فراهم کنند تا بازیکنان با استفاده از Joy-Con به تجربه Hearthstone بپردازند. با توجه به محبوبیت بسیار بالای بازی Hearthstone روی پلتفرم گوشی‌های هوشمند، باید دید که آیا بلیزرد (Blizzard) به فکر عرضه نسخه نینتندو سوییچ این بازی خواهد افتاد یا خیر.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت