گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدید از Resident Evil Revelations Collection بر روی نینتندو سوییچ

۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

اطلاعات جدیدی از خبرگزاری های ژاپنی درباره مجموعه بازی‌های Resident Evil Revelations که به زودی برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد منتشر شده اند. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید!

بر طبق خبری که اخیراً در وب سایت ژاپنی Inside Games منتشر شده است، اولین بازی که Resident Evil Revelations خواهد بود با رزولوشن ۱۰۸۰P در حالت تلوزیون و رزولوشن ۷۲۰P در حالت دستی بر روی کنسول نینتندو سوئیچ اجرا خواهند شد. نرخ فریم بازی نیز در هر دو حالت بر روی ۶۰ فریم خواهد بود. با توجه به اینکه اولین بازی بر روی کنسول ۳DS نیز عرضه شده بود دیدن این آمار ها نباید ما را متعجب کند. دومین بازی در این سری یعنی Resident Evil  Revelations 2 به نظر می رسد که تفاوت زیادی با بازی اول خواهد داشت. Revelations 2 بر روی حالت تلوزیون با رزولوشن  ۱۰۸۰P و بر روی حالت دستی با رزولوشن ۷۲۰P اجرا خواهد شد. اما بر خلاف بازی اول، Revelations 2 با نرخ فریم ۶۰ اجرا نخواهد شد چرا که در زمینه گرافیکی سنگین تر از بازی اول بوده و باید با نرخ فریم ریت کمتری اجرا شود.

کنترل حرکت ها به همراه قابلیت HD Rumble در هر دو بازی در دسترس خواهند بود. از جوی-کان سمت راست برای تنظیم اسلحه خود و از سمت چپی برای ریلود کردن استفاده خواهید کرد. اگر از طرفداران Motion Control نیستید این قابلیت ها کاملاً قابل تغییر هستند. نکته نهایی هم این است که شما می توانید از ۲ جوی-کان متفاوت استفاده کنید تا نسخه دوم را با شخص دیگری به صورت Co-Op بازی کنید. از آنجایی که کنترلرها کوچک تر هستند و دکمه های کمتری دارند، کنترل بازی کمی با حالت معمول فرق خواهد داشت. هر دو بازی همچنان از قابلیت های آنلاین پشتیبانی خواهند کرد.

عنوان Resident Evil Revelation Collection در تاریخ ۲۸ نوامبر برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. شما از همین امروز می توانید هر کدام از بازی ها را به صورت جداگانه نیز بر روی فروشگاه Nintendo eShop خریداری کنید. اگر هنوز هیچ کدام از عنوان ها را بازی نکنید، نسخه های PS4 این بازی ها اوایل امسال عرضه شده اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید