گیفت کارت
گیفت کارت

Halo Wars 2 هم‌‌اکنون از قابلیت کراس-پلی پشتیبانی می‌کند | پشتیبانی از ایکس‌باکس وان ایکس

۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹

بروزرسان اخیر Halo Wars 2 ویژگی‌های بسیاری به بازی اضافه می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها امکان تجربه بین پلتفرمی ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ درکنار پشتیبانی از ایکس‌باکس وان ایکس است.

هم‌اکنون مثل Gears of War 4، عنوان Halo Wars 2 هم از قابلیت بازی بین پلتفرمی پشتیبانی می‌کند. بروزرسان جدید بازی درکنار این قابلیت از قدرت کنسول تازه مایکروسافت نیز به‌خوبی بهره می‌برد.

قابلیت کراس پلی در بخش‌های زیر فعال است:

  • بخش داستانی Co-Op
  • Terminus Firefight
  • بازی شخصی سازی شده (Custum)
  • Blitz Firefight
  • بازی‌های آنلاین unranked

در دیگر بخش‌های بازی مثل آنلاین ranked و بازی‌ سریع شما همچنان نیازمند به تجربه بازی با هم پلتفرمی‌های خود هستید. ۳۴۳ Industries ادامه داد که آن‌ها کاملا درک می‌کنند که بازی‌بازان می‌خواهند بدون دیوار به تجربه بین پلتفرمی بپردازند اما نباید برتری ماوس و کیبورد در یک عنوان استراتژیک را فراموش کرد پس در بخش‌های رقابتی این قابلیت غیرفعال است. در ادامه استودیوی سازنده اعلام داشت که آن‌ها به‌زودی بخش جدیدی به‌نام “Ranked 3v3 X War” را به بازی اضافه می‌کنند که امکان تجربه بین پلتفرمی به‌صورت رقابتی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد.

در ادامه ۳۴۳ Industries اعلام کرد که بازی Halo Wars 2 از ۴k Ultra HD و HDR برروی ایکس‌باکس وان ایکس پشتیبانی می‌کند. همچنین گرافیک بازی به‌طرز قابل توجهی پیشرفت داشته و دارندگان تلویزیون‌های ۱۰۸۰ نیز می‌توانند از جرئیات بیشتر و گرافیک بهتر لذت ببرند.

Halo Wars 2 در اوایل سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه شد. بسته گسترش‌دهنده Awakening the Nightmare از روز سه‌شنبه ۴ مهر ماه (۲۶ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی مبتنی بر ویندوز ۱۰ در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. شایان ذکر است که این بسته الحاقی هیچ ارتباطی به سیزن پس (Season Pass) بازی Halo Wars 2 ندارد و به صورت مستقل عرضه می‌گردد؛ اگرچه برای تجربه آن، باید بازی اصلی Halo Wars 2 را داشته باشید. از این نشانی می‌توانید تریلر رونمایی از این بسته گسترش‌دهنده را تماشا کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید