گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلری جدید از گیم‌پلی عنوان Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds منتشر شد

۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۱

بتازگی استودیوی گوریلاگیمز تریلری جدید از بسته‌الحاقی The Frozen Wilds عنوان Horizon Zero Dawn منتشر نمود، که برروی یکی از ماجراجویی‌های بازی تمرکز دارد. جهت تماشای این تریلر با ما همراه باشید.

امروز بخش سرگرمی‌های شرکت سونی بهمراه استودیوی گوریلاگیمز (Guerrilla Games)، تریلری جدید از گیم‌پلی بسته‌الحاقی پیش‌روی عنوان Horizon Zero Dawn با نام The Frozen Wilds را منتشر کردند. ویدئوی انتشار یافته برروی یکی از ماجراجویی‌هایی که در منطقه‌‌ای جدید بنام The Cut رقم می‌خورد، تمرکز دارد – در این بسته‌الحاقی نیز شاهد اضافه شدن قبیله‌ای بنام Banuk هستیم. بنظر می‌رسد این قبیله عاشق به چالش کشیدن خود باشند، از این‌رو شکارچیان خود را به سفرهایی که دست‌کمی از خودکشی ندارند به رودخانه‌های یخ‌زده اطراف می‌فرستند. ظاهرا تنها رویارویی با ماشین‌ها برایشان کافی نیست!

البته Aloy نیز خواهان درگیری با این مسائل نیست، اما مجبور می‌شود تا برای نجات دو تَن از شکارچیان گمشده وارد جریان شود. نکته جالب توجه این تریلر این است که Aloy در کنار یک شخصیت غیرقابل بازی در حال مبارزه است، و این چیزی است که بنظر می‌رسد در طول بسته‌الحاقی به کرات شاهدش باشیم. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بسته‌الحاقی Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

بسته الحاقی The Frozen Wilds برای انتشار در تاریخ سه‌شنبه ۱۶ آبان ماه (۷ نوامبر ۲۰۱۷) در نظر گرفته شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید