تصاویر هنری جدیدی از عنوان Rune: Ragnarok منتشر شد

۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱

استودیوی Human Head توسعه‌دهنده اسبق عنوان Prey 2، اولین تصاویر هنری از عنوان بعدی خود با نام Rune: Ragnarok را منتشر نمود. این تصاویر جذاب بنظر می‌رسند.

استودیوی Human Head سازنده عنوان اصلی Prey و همچنین بازی لغو شده Prey 2، در ماه آگوست اعلام کرد که قرار است سری قدیمی استودیو یعنی Rune که آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۰۱ منتشر شده بود را با عنوانی جدید تحت نام Rune: Ragnarok احیا نمایند.

امروز آن‌ها اولین تصاویر هنری از عنوان مذکور را منتشر کردند. در این تصاویر ما پنج تن از خدایان نورث را مشاهده می‌کنیم: Odin، Loki، Hel، Freya و Thor. تک تک آن‌ها مرموز، پرجزئیات و ترسناک بنظر می‌رسند. بازیکنان در عنوان Rune: Ragnarok باید کنترل یکی از خدایان را بدست بگیرند، بنابراین احتمال می‌رود از بین این پنج نفر باید دست به انتخاب زد. برای آن دسته از افرادی که ممکن است با این بازی آشنایی نداشته باشند، باید عرض کنیم که عنوان Rune: Ragnarok شما را به دنیایی خواهد برد که در آن راگناروک (پایان دنیا) قریب الوقوع است، و این برعهده بازیکنان خواهد بود که چطور به کار دنیا پایان دهند.

براساس تصمیمی که بازیکنان می‌گیرند – اینکه طرف کدام خدا باشند – آن‌ها می‌توانند از قابلیت‌های ویژه مختلفی در موقعیت‌های متفاوت استفاده نمایند، بعنوان مثال: با نام یکی از خدایان به دهکده‌های دشمنان حمله کنید. بنابر گفته‌های سازندگان، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا در عنوان Rune: Ragnarok کارهایی همچون: دریانوردی به بخش‌های مختلف دنیای بازی، مبارزه با مردگان در نبردهای شدید و خشن و همچنین ساخت سلاح‌های قدرتمند؛ را انجام دهند. در ادامه می‌توانید تصاویر هنری منتشر شده از بازی مذکور را مشاهده نمائید:

   

متاسفانه تاریخ انتشار و همچنین پلتفرم‌های مقصد عنوان Rune: Ragnarok مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید