تماشا کنید: تریلر داستانی جدید عنوان God of War منتشر شد

۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴

شرکت سونی به تازگی تریلر داستانی جدیدی از عنوان محبوب و مورد انتظار God of War منتشر کرده است. ببه مانند همیشه شاهد تریلر متفاوتی از این عنوان هستیم که این بار به توصیف داستان Thamur می پردازد.

پس از انتشار تریلری از گیم پلی عنوان God of War در کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017)، حال به تازگی شرکت سونی تریلر داستانی جدیدی از این عنوان را منتشر کرده است که در واقع قسمت سوم از تریلر های  The Lost Pages of Norse Myth می باشد.

این تریلر، داستان غول سنگی به نام Thamur را روایت می کند که تصمیم می گیرد تا برای محافظت از مردم شهر یوتون‌هایم در برابر Thor دیوار بزرگی دور این شهر بسازد. وی در این کار از پسر خود یعنی Harinthor کمک می خواهد اما Harintor که فردی سرکش و جنگ طلب بود درخواست پدر خود را رد می کند و نبردی بین وی و پدرش شکل گرفته که در نهایت Harinthor به جنگل می گریزد.

Thamur به دنبال تنها پسر خود جنگل را زیر و رو می کند ولی فریاد های وی توجه Thor را به خود جلب کرده که به همین دلیل نبردی بین او و Thor شکل می گیرد. Thamur در این نبرد شکست خورده و به صورت وحشت ناکی به کام مرگ کشیده شود. اما مرگ Thamur سرنوشت میدگارد را برای همیشه تغییر داده و آن را به یک سرزمین یخی تبدیل می کند. داستان بسیار جالبی است ولی هنوز مشخص نیست که این داستان چه ارتباطی با بازی God of War دارد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان God of War اوایل سال ۲۰۱۸ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید