گیفت کارت
گیفت کارت

ممکن است تاریخ انتشار PlayerUnknown’s Battlegrounds برای ایکس‌باکس وان در PGW 2017 مشخص شود

۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

در حال حاضر با جریان داشتن مراسم پاریس گیم ویک، احتمال این که تاریخ انتشار PlayerUnknown’s Battlegrounds نیز مشخص شود بسیار بالا است. ما به شدت منتظر این اتفاق هستیم تا برنامه دقیق مایکروسافت برای این بازی را متوجه شویم. رویداد PGW 2017 یکی از بهترین فرصت‌ها برای این کار است.

یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی که برای ایکس‌باکس وان در تعطیلات زمستانی امسال منتشر خواهد شد، عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds است که از زمانی که مشخص شد این عنوان قرار است در انحصار مایکروسافت (حداقل به صورت موقتی) قرار بگیرد، توجه کاربران این کنسول را به خودش جلب کرد. این بازی با انتشار برروی رایانه‌های شخصی، از همان ابتدا موفق به شکستن تمامی رکوردهای شبکه استیم شد و با ثبت رکوردهایی نظیر بیشترین بازیکن همزمان و همینطور دیگر رکوردها، موفق شد نام خود را سر زبان‌ها بیاندازد.

می‌دانیم که این بازی قرار است تا پایان سال برای کنسول ایکس‌باکس وان نیز به عرضه برسد، اما در حال حاضر به جز همین مورد چیز دیگری از آن نمی‌دانیم. همچنین با نزدیک شدن به پایان سال بسیاری از کاربران به شک افتاده‌اند که آیا این بازی واقعا در تاریخ گفته شده منتشر خواهد شد یا خیر. خوش‌بختانه به نظر می‌رسد که پاسخ این سوال ما به زودی داده خواهد شد و با توییتی که آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg) از مایکروسافت منتشر کرده احتمال این که تاریخ انتشار این بازی در رویداد پاریس گیم ویک مشخص شود، بسیار بالاتر رفته است. قطعاً این موضوع می‌تواند یکی از بهترین خبرهای این هفته برای کاربران کنسول ایکس‌باکس وان باشد. امیدواریم که این بازی در چند هفته آینده عرضه شود تا کاربران این کنسول در تعطیلات زمستانی امسال بتوانند رقابت جذابی با یکدیگر داشته باشند. در ادامه می‌توانید متن توییت گرینبرگ را مشاهده کنید.

با دوستان عزیزم CH Kim و PlayerUnknown هم در حال آماده شدن برای PGW است. این هفته خبرهای هیجان انگیزی برایتان داریم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید