گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از عنوان The Last of Us Part II با کیفیت ۴K منتشر شد

۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱

به تازگی شرکت سونی، ناشر عنوان The Last of Us Part II، تصاویری با کیفیت ۴K از این عنوان منتشر کرده است که به نظر می رسد این تصاویر مستقیما از روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو به دست آمده است و آن چه که می بینید و حکایت از کیفیت بالای این عنوان دارد، دقیقا همانی است که در نسخه نهایی بازی شاهد آن خواهیم بود.

روز گذشته در جریان مراسم پاریس گیم ویک(PGW 2017)، شاهد نمایش تریلر جدید عنوان The Last of Us Part II بوده ایم. به جرات می توان گفت کیفیت بصری این عنوان و آن چه که ما در تریلر مشاهده کرده ایم، نسبت به گذشته و تریلرهایی که استودیوی ناتی داگ برای عناوین خود یعنی Uncharted 4: A Thief’s End یا Uncharted: The Lost Legacy تا به حال منتشر کرده است بسیار متفاوت است. حال این سوال ذهن ما را به خود مشغول می کند که آیا در بازی The Last of Us Part II نیز شاهد چنین کیفیتی خواهیم بود یا این که این تریلر صرفا جنبه تبلیغاتی داشته است.

شرکت سونی به تازگی تصاویری از عنوان The Last of Us Part II  با کیفیت ۴K منتشر کرده است که به نظر می رسد مستقیما از کنسول پلی استیشن ۴ پرو گرفته شده است زیرا سونی همیشه عادت دارد که در صورت ضبط تصاویر و یا تریلر از روی کنسول خاص، تگ آن را در عکس مورد نظر قرار می دهد و تگ موجود در تصاویر متشر شده نیز به خوبی این موضوع را تایید می کند. اگرچه تصاویر مورد نظر و کیفیت بصری بازی ممکن است تا زمان عرضه بازی دچار تغییرات جزیی شوند اما احتمالا کیفیت نسخه نهایی همانی است که در تصاویر زیر مشاهده می کنید.

هنوز تاریخ انتشار عنوان The Last of Us Part 2 مشخص نیست ولی به نظر نمی رسد که این عنوان تا قبل از سال ۲۰۱۹ منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید