PGW 2017 | تماشا کنید: عنوان Onrush معرفی شد

۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱

استودیوی نام آشنای کدمسترز که سابقه ساخت عناوینی چون Dirt را در کارنامه خود دارد، روز گذشته و پیش از آغاز کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017) از عنوان جدید خود با نام Onrush رونمایی کرد؛ یک بازی مسابقه ای آرکید که می توانید با وسایل نقلیه مختلف به رقابت بپردازید. این عنوان تابستان آینده در دسترس خواهد بود.

مطمئنا با استودیوی کدمسترز به خوبی آشنایی دارید؛ سازنده عناوینی چون Dirt و Grid که روز گذشته و پیش از آغاز کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017) از عنوان جدید خود رونمایی کرد. این عنوان Onrush نام داشته و یک بازی مسابقه ای ارکید گونه است؛ به این معنی که دیگر استراتژی و قوانین مسابقات رانندگی در این رقابت ها معنی ندارد. مسیر های مسابقات آرکید گونه به شما اجازه می دهند تا با پرش از ارتفاع یا موانع، ضربه زدن به اتومبیل های دیگر، خارج کردن آن ها از مسیر مسابقه و حرکاتی از این قبیل، امتیاز دو برابر کسب کرده که این امتیازات باعث افزایش نوار Rush بازی می شود. به هنگامی که نوار Rush بازی تکمیل شود، می توانید به وسیله آن و با استفاده از نیترو سرعت خود در بازی را چند برابر کنید.

البته استودیوی کدمسترز به این نکته اشاره می کند که نوار Rush علاوه بر افزایش سرعت کاربردهای بیشتری در بازی دارد که مطمئنا در آینده اطلاعات و جزییات بیشتری از آن منتشر خواهد شد. تیم سازنده عنوان Onrush متشکل از کارمندان سابق استودیوی اوولوشن می باشند که سابقه ساخت عناوینی چون Motorstorm و Driveclub را در کارنامه خود دارند و عنوان Onrush از لحاظ گیم پلی شباهت بسیاری به Motorstorm دارد. شما می توانید تریلر معرفی و تصاویر منتشر شده از عنوان Onrush را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Onrush تابستان اینده برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید