PGW 2017 | تماشا کنید: تریلر جدیدی از محتوای دانلودی Not A Hero عنوان Resident Evil 7 منتشر شد

۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۱

روز گذشته و پیش از آغاز کنفرانس پاریس گیم ویک(PGW 2017)، سونی تریلر جدیدی از عنوان Resident Evil 7 منتشر کرد که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به محتوای دانلودی جدید این عنوان با نام Not A Hero که در ماه دسامبر به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. 

Not A Hero نام محتوای دانلودی جدید عنوان Resident Evil 7 است که پس از وقایع و داستان نسخه اصلی جریان دارد و بازیکنان قادر خواهند بود این بار در نقش شخصیت محبوب این فرانچایز یعنی Chris Redfield به تجربه این عنوان بپردازند. ابتدا قرار بود این محتوای دانلودی در بهار ۲۰۱۸ منتشر شود اما ظاهرا نظر سازندگان تغییر کرده و به جای آن در تاریخ ۱۲ دسامبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶) به صورت رایگان عرضه خواهد شد. همچنین نسخه گلد عنوان Resident Evil 7 نیز هم زمان با محتوای دانلودی Not A Hero در دسترس خواهد بود که علاوه بر بازی اصلی و محتوای دانلودی Not A Hero، شامل محتوای دانلودی End of Zoe که مدتی پیش برای عنوان Resident Evil 7 عرضه شد نیز می باشد. البته لازم به ذکر است بسته الحاقی Not A Hero نیز به مانند بازی اصلی بر روی کنسول پلی استیشن وی آر قابل بازی خواهد بود.

حال سونی پیش از آغاز کنفرانس پاریس گیم ویک که روز گذشته برگزار شد، تریلر جدیدی از عنوان Resident Evil 7 منتشر کرد که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به بسته الحاقی جدید این عنوان با نام Not A Hero. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Resident Evil 7: Biohazard هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید