تا آخر ماه سپتامبر ۷٫۶۳ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ به فروش رسیده است

۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷

شرکت نینتندو امروز تعداد دستگاه‌های فروش رفته سوییچ، ۳DS و همینطور Wii U که تا ماه سپتامبر به فروش رسیده‌اند را اعلام کرد. نتایج به دست آمده از فروش این کنسول‌ها، تا تاریخ ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ محاسبه شده است.

نینتندو امروز گزارشات مالی خود از اولین ماه سال مالی را به انتشار رسانده است که این آمار نتایج فروش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این شرکت تا تاریخ ۳۰ سپتامبر سال ۲۰۱۷ را مشخص می‌کند. این شرکت همچنین تعداد دستگاه‌های به فروش رفته نینتندو سوییچ، ۳DS و Wii U را نیز اعلام کرده است که در ادامه نتایج آن را با هم بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

همانطور که در تصویر زیر می‌توانید ببینید، فروش کلی کنسول نینتندو سوییچ تا پایان ماه سپتامبر، به ۷٫۶۳ میلیون دستگاه رسیده است. این موضوع در حالی است که فروش کلی کنسول ۳DS نیز تا پایان همین دوره، به ۶۸٫۹۸ میلیون دستگاه رسیده است. همچنین تعداد دستگاه‌های به فروش رفته Wii U نیز تا پایان ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ به ۱۳٫۵۶ میلیون دستگاه، رسیده است. لازم است که ذکر کنم کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ در ماه‌های متوالی از محدودیت‌های عرضه شدید در کشور‌های مختلف رنج می‌برده است. این کمبود دستگاه در کشور‌هایی نظیر ژاپن که کشور سازنده این کنسول به حساب می‌آید نیز، دیده شده است. واضح است که این کمبود در تعداد دستگاه‌های عرضه شده، تاثیر بسیار زیادی در فروش این کنسول داشته است و اگر این کنسول با چنین مشکلاتی مواجه نبود، طبیعتاً رکورد بهتری در تعداد دستگاه‌های به فروش رفته به ثبت می‌رساند. بنابراین می‌توانیم اعلام کنیم که نینتندو سوییچ پرفروش‌ترین کنسول شرکت نینتندو طی سال‌های گذشته است که اگر به همین منوال مسیر خود را طی کند، در آینده می‌توانیم این موضوع را به صورت رسمی تایید کنیم و آن‌ را پرفروش‌ترین کنسول نینتندو بدانیم.

جالب است که بدانید این کنسول دوست داشتنی در سال مالی گذشته تمامی پیش‌بینی‌ها را بر هم زد و با فروش بالایی که داشت، باعث غافلگیری همگان شد. در ادامه می‌توانید تصویری که نشان دهنده تعداد کنسول‌های به فروش رفته شرکت نینتندو است را مشاهده کنید. برای کسب آخرین اخبار مربوط به شرکت نینتندو و کنسول‌های دوست داشتی این شرکت، با گیمفا همراه باشید.

 

chrome
۱۰/۳۰/۲۰۱۷ , ۸:۰۵:۱۰ AM
Chrome Legacy Window
IR Information : Sales Data – Dedicated Video Game Sales Units – Google Chrome

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید