CD Projekt RED برای طراحی سلاح‌های پیچیده Cyberpunk 2077، طراح استخدام می‌کند

۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸

پس از اخبار ناامید کننده CD Projekt RED در خصوص جدایی برخی از بهترین کارکنان این تیم از پروژه Cyberpunk 2077، آن‌ها قصد دارند افراد جدیدی را برای طراحی سلاح‌های بسیار پیچیده این بازی، استخدام کنند.

CD Projekt RED پیام جدیدی در توییتر منتشر کرده و احتمالا در این پیام، اطلاعات جدیدی در خصوص تیم توسعه Cyberpunk 2077 منتشر کرده است. این استودیو از طراحان درخواست کرده تا برای کار بر روی سلاح‌های “یکی از بهترین بازی‌های نقش آفرینی”، با آن‌ها همکاری کنند.

CD Projekt در این آگهی از هنرمندان خواسته تا سلاح‌های بسیار پیچیده‌ای را برای این بازی طراحی کنند و اعلام کرده که به افرادی پرشور نسبت به سلاح‌ها و سایر تجهیزات، نیازمند است. همچنین شناخت کامل از مهندسی مکانیک و طراحی نیز از پیش‌نیاز‌های کار در تیم Cyberpunk 2077 است:

آیا می‌خواهید مسئول طراحی سلاح‌های بازی Cyberpunk ما باشید؟ همین الان سابقه کاریتان را برای ما ارسال کنید.

-CD PROJEKT RED

با توجه به فاصله زیاد Cyberpunk 2077 با سری The Witcher در موضوع، محیط و احتمالا داستان، باید صبر کرد و دید که طراحی‌های مختلف CD Projekt RED به کجا خواهند رسید و تا چه میزان انتظارات را برآورده خواهند کرد. البته هنوز تاریخ عرضه Cyberpunk 2077 مشخص نشده اما انتشار اخبار جدید از این بازی، می‌تواند برای علاقه‌مندان امیدوار کننده باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید