تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸

به تازگی شرکت الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars Battlefront 2، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر ساخته است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی این عنوان در نقش شخصیت محبوب و دوست داشتنی سری جنگ ستارگان یعنی Chewbacca. اگر از طرفداران جنگ ستارگان هستید، تماشای این تریلر را به هیچ عنوان از دست ندهید.

به تازگی شرکت الکترونیک آرتز، تریلر ۳۰ ثانیه ای از گیم پلی عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر کرده است که در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی این عنوان در نقش شخصیت محبوب و دوست داشتنی سری جنگ ستارگان یعنی Chewbacca خواهیم بود.  Chewbacca در هنگام مبارزات می تواند از کمان لیزری، نارنجک های شوک آور و قابلیت ویژه charge slam استفاده کند. در قسمت پایانی تریلر نیز خیلی کوتاه شاهد مبارزه بین Chewbacca و Darth Vader هستیم. همچنین در تریلر جدید، تعدادی از محیط های بازی را نیز مشاهده می کنیم که واقعا زیبا به نظر می رسند. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

عنوان محبوب و مورد انتظار Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این نخستین بار است که در سری بازی های جنگ ستارگان، شاهد بخش داستانی خواهیم بود؛ موضوعی که جای خالی آن در نسخه اول به شدت احساس می شد. ظاهرا مدت زمان بخش داستانی عنوان Star Wars Battlefront 2 نیز ۷ تا ۸ ساعت خواهد بود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • BAYEK گفت:

  تریلر جدید star citizen هم اومده.یارو رسما رفت ایستگاه فضایی از اون بالا به کره زمین نگاه میکرد.خیلی باحال بود.
  تو سایت بغل زیرش نوشتم پدر همه بازی ها.برخی به سوزش افتادن. Phantm gamer هم هر موقع ببینه من کامنت میذارم سریع زیرش مینویسه این الاداره بهش اهمیت ندید سریع ما رو بن کردن.خب الان چی بدست اوردن؟ برم اونجا پلاس بشم همه رو از دم جعل کنم خوششون میاد؟ مسخرست بدون هیچ دلیلی ما رو بن میکنن.
  دوستان ببخشید بابت اسپم.

 • امید وارم یه بخش داستانی خوب داشته باشه…
  اخه نسخه اول یه بخش داستانی چرت پرت بهش چسبونده بودن اونم خیلی کوچک
  ولی باید قبول کنیم که الکترونیک ارتر به انلاین معروف هست