فروش Hellblade: Senua’s Sacrifice به مناسبت روز جهانی سلامت روان، به ۸۰ هزار دلار رسید

۷ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۴

استودیوی نینجا تئوری، و سازمان بهداشت روانی، نتایج فروش خیریه این بازی را که به مناسبت روز جهانی سلامت روان انجام شده بود، منتشر کردند.

مدتی پیش در ماه اکتبر، توسعه دهنده عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice یعنی استودیوی نینجا تئوری اعلام کرد که این استودیو به مناسبت روز جهانی سلامت روان (دهم اکتبر)، درآمد حاصل از فروش این بازی را به این سازمان، اهدا خواهد کرد. هم‌اکنون نتایج حاصل از فروش این بازی، در این روز منتشر شده است که با هم در ادامه بررسی خواهیم کرد.

امروز نینجا تئوری اعلام کرد که این بازی درمجموع ۶۰,۷۹۸٫۸۰ پوند (حدود ۸۰,۰۰۰ دلار) به بیماران روانی اختصاص داده است. سازمان سلامت روان سازمانی است که از افرادی که از بیماری روانی رنج می‌برند، حمایت می‌کند و با تغییر دیدگاه عمومی نسبت به این نوع بیماری‌ها، به حمایت از آن‌ها می‌پردازند و همچنین به طور مستقیم برای این نوع افراد خدمات منحصر به فرد،‌ محیا می‌کنند. از منظر درآمدهای خیریه‌ای،‌ مدیر و بنیان گذار استودیوی نینجا تئوری، درمورد تعهد مخاطبان عنوان Hellblade به این موضوع واکنش مثبت نشان داد و از مخاطبان خود قدردانی کرد. وی افزود:

ما به طرفداران خود افتخار می‌کنیم چرا که آن‌ها محبت و لطف خود را به افرادی که به کمک ما نیاز دارند، به خوبی نشان دادند و از قهرمان ما، یعنی سنوآ در جهت به وجود آوردن چنین حس‌های انسان دوستانه‌ای حمایت کردند. کمک مالی ما به بازخوانی بیماری روانی و حمایت از افراد مبتلا به این نوع بیماری‌ها، تاثیر به‌سزایی روی زندگی بسیاری از افراد داشته است. این موضوع به ما کمک شایانی کرد تا بتوانیم به تاریکی زندگی این بیماران، روشنایی ببخشیم. این حرکت کوچک ما، تاثیرات گسترده‌ای داشت. از همه شما تشکر می‌کنیم.

همچنین سازمان سلامت روان، به اخبار پیش‌ آمده نیز واکنش داشته و نشان داده است که چگونه این نوع مسائل بر این سازمان اثرگذاری مثبت خواهند داشت. وی گفت:

کمک‌های مالی سخاوت‌مندانه شما بر کاری که ما اینجا در این سازمان انجام می‌دهیم، تاثیر زیادی داشته است. کمک‌های مالی شما برابر با استخدام دو نفر از همکاران تمام وقت ما است که تماماً زمان خود را در اختیار ما قرار می‌دهند. علاوه‌بر این‌ها این گونه مسائل به ما کمک خواهد کرد که در مورد بیماری‌های روانی اطلاعات بیشتری به دست بیاوریم و برای حمایت از این نوع بیماران خود را آماده‌تر نشان دهیم؛ که بسیار فوق‌العاده است.

عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به وبسایت آن مراجعه کنید. شما همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از سازمان سلامت روانی نیز می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

این بازی با ارائه یک داستان درگیر کننده و به شدت جذاب، حرف‌های جدیدی برای گفتن داشت که این داستان منحصر به فرد با مشکلات روانی که شخصیت اصلی آن یعنی سنوآ داشت نیز جذاب‌تر شده بود. شما در این بازی برای رسیدن به عشق جاودانه باید با قدرت‌ها و نیروهای اهریمنی که سنوآ را از رسیدن به آن منع می‌کنند، مبارزه کنید. این عنوان فقط به صورت دیجیتالی در دسترس است و با قیمتی به صرفه، می‌تواند شما را برای ساعاتی سرگرم کند.

 

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید