تماشا کنید: یک حالت جدید برای عنوان Friday The 13th: The Game منتشر خواهد شد

۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶

به تازگی و طبق یک خبر جدید، اعلام شد که یک حالت تازه برای بازی Friday The 13th: The Game در آینده منتشر خواهد شد. برای مشاهده تریلر و مطالعه اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

همان طور که می‌دانید، استودیو ایلفونیک (IllFonic)، از بعد از انتشار رسمی بازی Friday The 13th: The Game، به خوبی از آن پشتیبانی کرده و با انتشار بروزرسانی‌های فراوان، بسته‌های الحاقی متعدد و رایگان، تا حد زیادی مشکلات و کمبود های آن را حل کرده است.

حال پیرامون همین مطلب، به تازگی یک خبر جدید با موضوع عرضه یک حالت تازه برای بازی Friday The 13th: The Game منتشر شده است که می‌تواند کاربران و بازیکنان این بازی را، خوشحال کند.

طبق اطلاعاتی که استودیو ایلفونیک منتشر کرده است، این حالت جدید Dubbed Paranoia نام داشته و در قالب یک بروزرسانی رایگان، برای این بازی منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار و حتی جزئیات این حالت حدید مشخص نشده است اما این استودیو با انتشار تریلری کوتاه از حالت Dubbed Paranoia ، کاربران را بسیار کنجکاو کرده و ابهامات زیادی را بوجود آورده است.

از جدیدترین ترین اخبار بازی Friday The 13th: The Game، می‌توان به انتشار یک بروزرسانی کاربردی اشاره کرد که خانه جارویس، جیسون جدید و یک کانسلر جدید را با خود همراه دارد. این بروزرسانی تقریبا کمتر یک ماه پیش منتشر شد و مشکلات زیادی را حل کرد. همچنین در این بروزرسانی، محتویاتی زیادی وجود داشت که چند عدد از آن در بالا ذکر شد. برای مطالعه کامل این خبر، به اینجا مراجعه کنید.

بازی پرطرفدار Friday The 13th: The Game هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس است که البته یک تخفیف ویژه و ۵۰ درصدی هم برای آن در نظر گرفته شده و بازی با قیمت عالی ۲۰ دلار، قابل خریداری است.

تریلر معرفی حالت جدید و مرموز Dubbed Paranoia در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید