تماشا کنید: تاریخ عرضه شخصیت Hellboy برای عنوان Injustice 2 اعلام شد

۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶

اخیرا شرکت بزرگ وارنر بروس (Warner Bros)، با انتشار یک تریلر جدید، از تاریخ انتشار شخصیت Hellboy برای بازی Injustice 2 رونمایی کرده است که جزئیات و اطلاعات بیشتر آن را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، شخصیت معروف و بسیار محبوب پسر جهنمی (Hellboy)، در فایتر پک (Fighter Pack) شماره ۲ بازی Injustice 2 قرار گرفته و برای این بازی عرضه خواهد شد. بدون شک تجربه بازی با این شخصیت مشهور، یک فرصت و سوپرایز عالی برای بازیکنان این عنوان می‌باشد که شرکت برادارن وارنر برای آن ها تدارک دیده است.

حال اخیرا این شرکت، تاریخ انتشار شخصیت پسر جهنمی را برای بازی Injustice 2 مشخص کرده است و به همراه آن، یک تریلر جدید هم درباره ی این شخصیت منتشر شده که بیشتر شما را با او و ویژگی‌هایش آشنا خواهد کرد.

در این ویدئو جدید، شاهد معرفی مبارزه شخصیت پسر جهنمی و تاکتیک‌های او هستیم. پسر جهنمی می‌تواند با استفاده از مشک قدرتمند و اسلحه معروف و البته خطرناک خود، چالش‌های زیادی را برای حریفان خود ایجاد کند. قابل ذکر است که هنگامی که شاخ‌های سر شخصیت پسر جهنمی، ظاهر خواهند شد، چهره او آتشین شده و به طور کامل به یک نوع از افراد دنیای جهنم تبدیل خواهد شد که در قدرت و عصبانیت او در حین بازی هم، تاثیر گذار خواهد بود. در کنار این ها او از یک قابلیت بسیار ویژه هم برخوردار خواهد بود که بهتر است خودتان آن را در ویدئوی ادامه مطلب مشاهده کنید.

شخصیت Hellboy به عنوان آخرین شخصیت Fighter Pack 2 معرفی شده و در تاریخ ۲۱ نوامبر مصادف با ۳۰ آبان ماه، برای کاربران بازی Injustice 2 منتشر خواهد شد. همچنین در صورتی که کاربران نسخه‌های آلتیمیت (Ultimate editions)، دلوکس (Digital Deluxe) و یا Fighter Pack 2 را خریداری کرده باشند، قادر خواهند بود تا به صورت رایگان، به این شخصیت دسترسی پیدا کنند.

ویدئو معرفی شخصیت پسر جهنمی:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید