سونی، پیش از رویداد Paris Game Week: نمایشگاه E3 تنها نیمی از داستان بود

۵ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۰

به تازگی شرکت سونی پیش از رویداد Paris Games Week، در خصوص نمایشگاه E3 گذشته و برنامه‌های خود برای رویدادهای پیش‌رو صحبت کرده است.

E3 تنها نیمی از داستان بود.

این آخرین پیامی‌ست که بخش آمریکای وبلاگ پلی‌استیشن، آن را منتشر کرده است و بار دیگر ثابت می‌کند که رویداد Paris Games Week امسال، یکی از مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با صنعت بازی‌های ویدئویی برای علاقه‌مندان سونی و محصولاتش خواهد بود.

البته، این بخشی از برنامه‌های یک شرکت است که پیش از هر کنفرانس‌ مهمی، هایپ‌های پیرامون آن را افزایش دهد. سونی در نمایشگاه E3 2017 کنفرانس بدی نداشت اما نمی‌توان لقب «شگفت‌انگیز» را نیز به آن داد. سونی تنها باید طرفداران خود را برای سال ۲۰۱۸ میلادی مشتاق نگه دارد اما عناوین نمایش داده شده در کنفرانس مورد اشاره، بازی‌هایی بودند که پیش از این نیز به تصویر کشیده و معرفی شده بودند.

با این حال، به نظر می‌رسد که برنامه‌های سونی در رویداد E3 2017 از قصد بوده و این شرکت از ابتدا تصمیم داشته تا برنامه‌های خود را طوری تنظیم کند تا در هر رویداد مهمی، چیزی برای نمایش داشته باشد.

در حال حاضر می‌دانیم که ۲۱ خبر جدید درباره بازی‌های سونی که ۷ عدد از آن‌ها بازی‌های جدیدی برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن وی‌آر هستند، در رویداد هفته آینده منتشر خواهد شد. بی‌شک این اطلاعیه جدید سونی خبر خوبی برای طرفداران آن است، اما این شرکت باید در این زمینه باید محتاط‌تر عمل کند تا در صورت هایپ زیاد بینندگان، با واکنش منفی آن‌ها روبرو نشود.

برنامه زنده PlayStation Media Showcase در رویداد Paris Games Week 2017 از طریق وب‌سایت live.playstation.com، توییچ (Twitch)، یوتیوب (YouTube) و فیسبوک (Facebook) قابل مشاهده خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید