Divinity: Original Sin II به مرز فروش ۶۶۰،۰۰۰ نسخه دیجیتالی در اولین ماه عرضه رسید

۴ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

عنوان نقش‌افرینی پرطرفدار لاریان استودیوز، Divinity: Original Sin 2 که توسط منتقدان هم ستایش شده است، آمار بسیار خوبی در فروش داشته است و توانسته از Divinity: Original Sin پیشی بگیرد.

طبق جدیدترین آمار SuperData، بازی Destiny 2 توانسته به رکورد بهترین فروش دیجیتالی پس از عرضه، بر روی تمام کنسول‌ها دست یابد و PlayerUnknown’s Battlegrounds نیز World of Warcraft و Crossfire را شکست داده است. نکته قابل‌توجه دیگر، عملکرد موفق Divinity: Original Sin II، اثر لاریان استودیوز (Larian Studios)، بوده است.

طبق گزارشات این بازی نقش‌آفرینی موفق شده در اولین ماه، به میزان فروش دیجیتالی ۶۶۰،۰۰۰ نسخه دست یابد که آن را بالاتر از عناوینی همچون Nier: Automata و Horizon: Zero Dawn جای می‌دهد. این نکته را هم در نظر بگیرید که Divinity: Original Sin II در روز ۱۴ سپتامبر برای کامپیوتر‌های شخصی عرضه شده است و تا به اینجا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

در حال حاضر Divinity: Original Sin II به رکورد ۸۰۰،۰۰۰ نسخه فروخته‌شده در استیم رسیده است و انتظار می‌رود که به زودی از مرز ۱ میلیون نسخه نیز عبور کند. نسخه اول Divinity موفق شده بود در سه ماه ابتدایی عرضه به فروش ۵۰۰،۰۰۰ نسخه‌ای برسد که این موضوع نشان از عملکرد بهتر Divinity: Original Sin II دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید