گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: جزییات سیزن پس عنوان Middle-earth Shadow of War مشخص شد

۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۲

عنوان Middle-earth Shadow of War به تازگی منتشر شده است و حال استودیوی مونولیث با همکاری شرکت برادران وارنر، تریلر جدیدی از این عنوان را منتشر کرده اند که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به محتویات سیزن پس عنوان Middle-earth Shadow of War که از میان آن ها می توان به اضافه شدن قبیله های جدید و دو بسته الحاقی داستانی اشاره کرد.

استودیوی مونولیث، سازنده عنوان Middle-earth Shadow of War، به تازگی از محتویات سیزن پس این عنوان رونمایی کرده است که محتویات بسیاری را به بازی خواهد افزود. نخست، دو قبیله جدید به نام های Slaughter و Outlaw به بازی اضافه می شوند که قبیله اول گروه بسیار وحشی از ارک ها بوده و گروه دوم نیز کسانی هستند که از قبیله خود طرد شده اند. این دو قبیله به ترتیب در ماه های نوامبر و دسامبر ۲۰۱۷ در دسترس خواهند بود.

به علاوه، کاربران به دو بسته الحاقی داستانی به نام های Blade of Galadriel و Desolation of Modor نیز دسترسی خواهند داشت. بسته الحاقی Blade of Galadriel ، مجموعه ای از ماموریت های داستانی جدید را به بازی افزوده و کاربران می توانند در طی این مراحل از از Elven Blade ها استفاده کرده و همچنینی توانایی جدیدی به نام Light of Galadriel را دست آورند. این بسته الحاقی داستانی در ماه ژانویه ۲۰۱۸ عرضه می شود. در نهایت در بسته الحاقی Desolation of Modo، بازیکنان در نقش شخصیت Baranor، کاپیتان Minas Ithil، بازی کرده و همچنین به وسیله آن منطقه جدیدی به نام Desert of Lithlad در بازی آزاد می شود. این بسته الحاقی نیز در سال ۲۰۱۸ در دسترس خواهد بود.

کاربران می توانند با پرداخت ۳۹٫۹۹ دلار سیزن پس عنوان Middle-earth Shadow of War را خریداری کنند که البته شامل نسخه گلد این عنوان نیز می باشد. هنوز مشخص نیست که بسته های الحاقی نام برده هر کدام به صورت جداگانه با چه قیمتی قابل خریداری خواهند بود.

به مناسبت رونمایی از سیزن پس عنوان Middle-earth Shadow of War، استودیوی مونولیث با همکاری شرکت برادران وارنر، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده اند که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به بخش هایی از گیم پلی هر یک  از بسته های الحاقی جدید عنوان Middle-earth Shadow of War. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Middle-earth Shadow of War هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید