گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعاتی جدید از بسته الحاقی The Frozen Wilds بازی Horizon: Zero Dawn منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰

اخیرا اطلاعاتی جدید از بسته الحاقی مورد انتظار The Frozen Wilds بازی Horizon: Zero Dawn منتشر شده است که کاربران را به طور کامل با این بسته الحاقی آشنا خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

این اطلاعات جدید از بسته الحاقی جدید بازی Horizon: Zero Dawn، جزئیات ارزش‌مندی را در اختیار ما خواهد گذاشت تا ما با داستان این بسته، سلاح‌ها و ویژگی‌های جدید آن، بهتر آشنا شویم.

طبق اطلاعات جدیدی که بن مک‌کاو (Ben McCaw)، سرپرست نویسندگان استودیو سازنده بازی یعنی گوریلا گیمز (Guerilla Games)، منتشر کرده است، ما در این بسته الحاقی شاهد حضور یک محیط بزرگ و وسیع هستیم که دو قبلیه در آن، داستان بازی را دنبال خواهند کرد. مک‌کاو در رابطه با این موضوع توضیح داد:

در بسته الحاقی The Frozen Wilds، دو قبیله‌ی بانوک (Banuk) و کارجا (Carja) بر سر زمین سرزمین‌های مرزی با یکدیگر اختلاف دارند و این سرزمین‌ها، اکنون به یک محیط بسیار خطرناک تبدیل شده اند. البته در گذشته، این زمین‌ها به قبیله بانوک تعلق داشته و در حال حاضر، جنگ و نزاع بسیاری میان این دو قبلیه بوجود آمده است و هر دو، برای مالکیت و تصرف‌ها، مدعی هستند.

ما در تیم سازنده بسته الحاقی The Frozen Wilds، تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا آثار و آرمان‌های نسخه اصلی بازی، در این بسته الحاقی هم دیده شود. پیرامون همین موضوع، تلاش کردیم تا یک دنیا و فرهنگ جدید بسیازیم. همچنین می‌خواهیم شخصیت اصلی بازی یعنی ایلوی (Aloy) را به رابطه جدیدی وارد کنیم و با خلق داستانی جدید، ماموریت‌ها و مراحل جدیدی را طراحی کنیم.

در ادامه سرپرست سازندگان مراحل و ماموریت‌های بازی یعنی دیوید فورد (David Ford)، افزود:

در این بسته الحاقی جدید، تمرکز اصلی تیم ما بر روی مبارزات و مهارت‌های جدید بوده است. به عنوان مثال، انواع جدیدی از مهارت‌ها به بخش مبارزات بازی افزوده شده است. همچنین روش‌های جدیدی برای ارتباط و تعامل با ربات‌های درون بازی طراحی شده است تا کار بازیکنان آسان تر بشود. در ادامه، سلاح‌های جدیدی به بازی اضافه شده است که در مبارزات بازی تنوع ایجاد کرده است.

بسته الحاقی The Frozen Wilds بازی Horizon: Zero Dawn، در تاریخ ۱۶ آبان ماه جاری مصادف با ۷ نوامبر، با قیمت ۲۰ دلار عرضه خواهد شد. همچنین اگر شما جزو کاربران پلی استیشن پلاس باشید، قادر خواهید بود تا این بسته الحاقی را با قیمت ۱۵ دلار خریداری کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید