تمامی عناوین ایکس‌باکس و ایکس‌باکس ۳۶۰، با رزولوشن Native 4K برروی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا خواهند شد

۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۲

اجرای بازی‌های کلاسیک و خاطره‌انگیز با رزولوشن ۴K و یا رزولوشنی نزدیک به آن، خبر بسیار خوبی برای کسانی خواهد بود که کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس را خریداری خواهند کرد.

این موضوع که امروز به صورت رسمی تایید شده است، برای عده‌ای از شما دوستان عزیز که قصد خرید کنسول جدید مایکروسافت را دارید و نگران اجرا شدن بازی‌های خاطره‌انگیز برروی این کنسول هستید، خبر بسیار خوبی است. آقای آلبرت پنلو (Albert Penello) یکی از کارکنان شرکت مایکروسافت، در توییتر تایید کرده است که بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰، با رزولوشن ۴K، در کنسول ایکس‌باکس وان ایکس قابل بازی خواهند بود. البته نکته‌ای که اینجا وجود دارد این است که بازی مورد نظر برای اجرا شدن با کیفیت ۴K، نیازمند این است که در گذشته برروی ایکس‌باکس ۳۶۰، با رزولوشن ۷۲۰p اجرا شده باشد؛ در غیر این صورت، اجرای آن با کیفیت ۴K برروی کنسول جدید، امکان پذیر نخواهد بود.

همچنین بازی‌های کنسول قدیمی ایکس‌باکس نیز با رزولوشنی نزدیک به ۴K روی ایکس‌باکس وان ایکس، قابلیت اجرا شدن خواهند داشت. این موضوع نیز منوط به این است که عنوان مورد نظر، با رزولوشن ۴۸۰p روی این کنسول اجرا شده باشد. اگر چنین موضوعی وجود داشته باشد، عنوان مورد نظر قابلیت اجرا شد با رزولوشن ۱۹۲۰p روی ایکس‌باکس وان ایکس را خواهد داشت که نزدیک به ۲۱۶۰p است.

نظر شما در مورد این ویژگی بی‌نظیر چیست؟ آیا اجرا شدن بازی‌های قدیمی با بالاترین رزولوشن ممکن، شما را برای خرید ایکس‌باکس وان ایکس مجاب خواهد کرد؟

همچنین لازم به یادآوری است که این کنسول قدرتمند در تاریخ ۷ نوامبر، با قیمت ۴۹۹ دلار، عرضه خواهد شد. شما می‌توانید برای کسب آخرین اخبار از این کنسول و اخبار دیگر مربوط به دنیای بازی‌های رایانه‌ای با وبسایت خبری تحلیلی گیمفا همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید