گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش ماه سپتامبر گروه آماری NPD از میزان فروش بازی‌ها در آمریکا، منتشر شد

۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۷

نتایج این ماه فروش بازی‌ها در آمریکا به شدت غافلگیر کننده است؛ عنوان Destiny 2 با کنار زدن Ghost Recon: Wildlands، در حال حاظر پرفروش‌ترین بازی سال در این منطقه لقب گرفته است.

گروه آماری NPD سرانجام نتایج فروش بازی‌های رایانه‌ای در ماه سپتامبر در آمریکا را منتشر کرد که نشان دهنده پرفروش‌ترین بازی‌های ماه گذشته در این منطقه است. در این ماه، کل درآمدی که از فروش بازی‌های رایانه‌ای در آمریکا به دست آمده است، ۷۴۴ میلیون دلار می‌باشد که این رقم، نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، ۴۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

عنوان Destiny 2 با تمام حرف و حدیث‌هایی که داشت، بیشترین فروش ماه نخست را در میان بازی‌های سال ۲۰۱۷ داشته است و با کنار زدن Ghost Recon: Wildlands تبدیل به پرفروش‌ترین بازی‌ سال ۲۰۱۷ شد. همچنین این بازی در بازه زمانی ۱۲ ماهه، سومین بازی پرفروش دنیا لقب گرفت و این بدان معنا است که قبل از آن فقط دو بازی‌ با نام‌های Call of Duty: Infinite Warfare و Battlefield 1 قرار دارند. علاوه‌بر این گروه NPD اعلام کرده است که درآمد کلی این بازی از مجموع فروش فیزیکی و دیجیتالی، بیشتر از نسخه اول آن در ماه نخست انتشارش بوده است. این موضوع نشان می‌دهد که مردم آمریکا علاقه شدیدی به این عنوان داشته و به شدت از آن استقبال به عمل آورده‌اند.

همینطور عنوان NBA 2K18 نیز با قرار گرفتن در رتبه دوم لیست پرفروش‌ترین بازی‌های آمریکا، تبدیل به پرفروش‌ترین بازی ورزشی سال در این منطقه شده است. همچنین این بازی تبدیل به پرفروش‌ترین بازی ورزشی، از زمان عرضه کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در آمریکا نیز شده است. در ادامه می‌توانید لیست ۲۰ بازی پرفروش در آمریکا را مشاهده کنید. همچنین لازم به توضیح است که علامت * نشان دهنده بازی‌هایی است که فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است.

 1. Destiny 2*
 2. NBA 2K18
 3. Madden NFL 18
 4. FIFA 18
 5. Mario & Rabbids: Kingdom Battle*
 6. Marvel vs. Capcom Infinite
 7. Grand Theft Auto V
 8. NHL 18
 9. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 10. Rainbow Six Siege
 11. Mario Kart 8*
 12. Metroid: Samus Returns*
 13. Pokken Tournament*
 14. Overwatch*
 15. Ark: Survival Evolved*
 16. Uncharted: The Lost Legacy
 17. NBA Live 18
 18. Splatoon 2*
 19. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
 20. Minecraft
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید