حجم نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Call of Duty: WW2 مشخص شد

۲ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸

امروز مشخص شد که حجم نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی Call of Duty: WW2 چیزی حدود ۸۰ گیگابایت است. این حجم زیاد می‌تواند به دلیل نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این بازی باشد که به خاطر داشتن رزولوشن بالا و کیفیت بالای بافت‌های این بازی، حجم آن را به ۸۰ گیگابایت رسانده است.

علاوه بر مشخص شدن حجم نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان Call of Duty: WW2، شایعاتی نیز پیرامون آن به انتشار رسیده که اظهار دارد حجم نسخه ایکس‌باکس وان این عنوان ۴۵ گیگابایت خواهد بود. حقیقتاً این موضوع که نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی حدود ۸۰ گیگابایت حجم خواهد داشت، باعث شگفتی همگان شده است.

یکی از استدلال‌هایی که برای توجیه این حجم زیاد آورده شده است، این می‌باشد که عده‌ای عقیده دارند نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی، همان نسخه‌ای است که برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نیز در نظر گرفته شده است و با توجه به این که این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ پرو با رزولوشن ۴K اجرا خواهد شد، لذا حجم آن تا این حد افزایش پیدا کرده است؛ موضوعی که دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان با آن روبه‌رو نیستند. اگر عنوان Call of Duty: WW2 برای ایکس‌باکس وان ایکس هم منتشر می‌شد، می‌توانستیم یک عدد نجومی برای حجم این بازی برروی این کنسول انتظار داشته باشیم. با این اوصاف، برزورسان رزولوشن ۴K این بازی، پس از عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس برای دارندگان این کنسول عرضه خواهد شد و این افراد پس از خرید کنسول خود می‌توانند اقدام به دانلود این بروزرسان کنند، اما در حال حاظر چنین طرحی برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان وجود ندارد و این افراد هیچ بروزرسانی برای افزایش رزولوشن این بازی، دریافت نخواهند کرد.

این نسخه از سری Call of Duty پس از عنوان محبوب Call of Duty: World at War اولین سری از این بازی است که به دوران جنگ جهانی دوم بازگشته است. بخش کمپین این بازی دارای داستانی به شدت جذاب و درگیرکننده خواهد بود که روایتی از تلاش آمریکایی‌ها برای عقب راندن نازی‌های آلمانی از اروپا را بیان خواهد کرد. امید‌ها به این نسخه بسیار زیاد است و بسیاری از منتقدین عقیده دارند که این نسخه جدید می‌تواند روز‌های خوش این سری را بازگرداند و ناکامی سری‌های قبل را به خوبی جبران کند. به هر حال زمان زیادی تا عرضه این بازی باقی نمانده است و ما تا مدتی دیگر خواهیم فهمید که آیا این بازی می‌تواند سری Call of Duty را احیا کند یا خیر؟ این بازی در تاریخ ۳ نوامبر برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید