فروش نینتندو سوییچ از فروش سال گذشته پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بیشتر بوده است

۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱

نینتندو سوییچ عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است تا پس از فروش نه‌چندان خوب وی یو، نینتندو را نسبت به بازگشت به دوران باشکوه وی، امیدوار کند. در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که چیزی بتواند قطار سوییچ را متوقف کند.

موفقیت نینتندو سوییچ فراتر از انتظار خیلی‌ها بوده است و شاید حتی خود مدیران نینتندو نیز انتظار این عملکرد فوق‌العاده را نداشتند. در ماه سپتامبر، سوییچ موفق شد جایگاه نخست پرفروش‌ترین کنسول‌ها را تصاحب کند و به همین ترتیب ۲/۳ بازار ایالات متحده را در اختیار بگیرد. این نکته را در نظر بگیرید که پس از نسخه ریمستر Pokken، عنوان بزرگی برای سوییچ عرضه نشده است در حالی که کنسول‌های دیگر عناوینی مانند Destiny 2 را دریافت کردند.

طبق جدولی که Statista به تازگی منتشر کرده، موفقیت سوییچ بیش از پیش به چشم می‌آید. طبق این آمار و ارقام، سوییچ نه‌تنها پیروز بلامنازع رقابت کنسول‌ها در سال ۲۰۱۷ بوده بلکه توانسته فروشی بیشتر از پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در سال ۲۰۱۶ داشته باشد. مایکروسافت و سونی در سال گذشته به ترتیب ایکس‌باکس وان اس و پلی‌استیشن ۴ اسلیم و پلی‌استیشن ۴ پرو را عرضه کرده بودند که باعث افزایش میزان فروش این کنسول‌ها شدند. همه این‌ها ارزش بالای کار نینتندو و سوییچ را نشان می‌دهند.

با عرضه Super Mario Odyssey در طی روز‌های آینده، می‌توان انتظار داشت که نینتندو همچنین به قدرتنمایی‌اش در نبرد با سونی و مایکروسافت، ادامه دهد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید