گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

دیدگاه سازنده Destiny 2 درباره قابلیت کراس-پلی برای این بازی

دیدگاه سازنده Destiny 2 درباره قابلیت کراس-پلی برای این بازی

با انتشار نسخه رایانه‌های شخصی بازی موفق Destiny 2، بار دیگر این پرسش مطرح می‌شود که آیا دارندگان این پلتفرم می‌توانند با بازیکنان نسخه‌های دیگر این بازی آن را تجربه کنند یا خیر؟ گرچه تاکنون شاهد فراهم شدن قابلیت کراس-پلی (Cross-Play) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نبوده‌ایم، اما پیش از این، این ویژگی بین رایانه‌های شخصی و هر کدام از کنسول‌های نامبرده مهیا شده است.

به تازگی یک جلسه پرسش و پاسخ با اعضای تیم توسعه دهنده نسخه رایانه‌های شخصی بازی برگزار گردیده که حاوی یک سری نکات مهم است. زمانی که از فراهم شدن قابلیت کراس-پلی بین نسخه‌های این بازی پرسش شد، دیوید شو (David Shaw)، سرپرست توسعه نسخه رایانه‌های شخصی بازی Destiny 2، تصریح کرد که تنها درباره قابلیت کراس-پلی صحبت می‌کند و اشاره‌ای به ویژگی کراس-سیو (Cross-Save) نخواهد داشت. این ویژگی این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد تا با حفظ پیشرفت‌های خود در طول یک بازی، از طریق پلتفرمی دیگر، آن را دنبال کنند. شو در این خصوص ابراز داشت:

ما هیچ اطلاعیه‌ای یا چیزی که درباره قابلیت کراس-پلی باشد برای اعلام کردن نداریم.

در ادامه مصاحبه‌کننده در خصوص قابلیت کراس-سیو از شو سوال پرسید که با واکنش جالب وی همراه شد. وی با خنده در این زمینه اظهار کرد:

اینک من یک پاسخ شما را نیز بی‌جواب می‌گذارم. من شما را به دام انداختم. ما در اکثر مواقع درباره قابلیت کراس-سیو می‌شنویم. مردم این ویژگی را درخواست می‌کنند. این قابلیت قطعاً جذاب است. ما به صورت شسته و رفته به آن فکر کرده‌ایم، اما هیچ حرفی برای گفتن در رابطه با آن نداریم.

گرچه استودیوی بازیسازی بانجی (Bungie) اشاره‌ای به احتمال در دسترس قرار گرفتن دو ویژگی کراس-سیو و کراس-پلی برای بازی Destiny 2 نکرده است، اما می‌توان امیدوار بود که با در صورت تقاضای بالای بازیکنان، روزی این دو قابلیت برای آن‌ها در دسترس قرار بگیرد. در حال حاضر بازی Destiny 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

در صورتی که هنگام دانلود ، نصب ، فعالسازی و بازی کردن به مشکلی برخورد کردید ، با شماره 9099070345 از طریق خط ثابت تماس بگیرید ، همکاران ما به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما می باشد . (همراه رایانه)


   
نظرات

  1. Hallbelde گفت:

    عاشق Destiny 2 هستم در اولین فرصت نسبت به خریدش اقدام خواهم کرد

    3Thumb up 11Thumb down
  2. Elder Gamer گفت:

    این یارو فکش درد نمیکنه انقد داد میزنه؟ Laugh

    11Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت