Shin Megami Tensei 5 برای نینتندو سوییچ تایید شد

۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱

Shin Megami Tensei 5، که ابندا با نام پروژه Shin Megami Tensei HD معرفی شده بود، به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و آتلوس امیدوار است که  این عنوان نیز بتواند موفقیت‌های Shin Megami Tensei 4: Apocalypse را تکرار کند.

در اوایل سال ۲۰۱۷ و در زمان معرفی نینتندو سوییچ، پروژه Shin Megami Tensei HD نیز معرفی شد. آتلوس (Atlus) به تازگی تایید کرد که نام نهایی این پروژه Shin Megami Tensei 5 است که برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. در همین راستا اولین تیزر این عنوان نیز عرضه شد که برخی از طرفداران این سری را هیجان‌زده کرده است.

Shin Megami Tensei 5 به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود که ممکن است با توجه به موفقیت عنوان دیگر آتلوس، Persona 5، بر روی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ کمی جالب باشد. البته فراموش نکنید که Shin Megami Tensei 4: Apocalypse به صورت انحصاری برای نینتندو ۳دی‌اس عرضه شد و به نظر می‌رسد که آتلوس همین روند را برای جدیدترین عنوان این سری، حفظ کرده است.

اطلاعات دیگری در خصوص Shin Megami Tensei 5 منتشر نشده است اما این احتمال وجود دارد که این عنوان در سال ۲۰۱۸ عرضه شود. باید صبر کرد و دید که کدام عناصر گیم‌پلی Shin Megami Tensei 4: Apocalypse در جدیدترین عنوان آتلوس وجود خواهند داشت. اولین تیزر Shin Megami Tensei 5 را می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید