جدول فروش هفتگی بریتانیا| Gran Turismo Sport به سلطنت FIFA 18 پایان داد

۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶

شاید باورش سخت باشد اما عنوان FIFA 18 که در جدول فروش انگلستان بی رقیب بوده، جایصدر جدول را به بازی دیگری واگذار کرده است. عنوان Gran Turismo Sport تنها یک هفته پس از انتشار نه تنها صدر جدول فروش انگلستان، بلکه بیشترین میزان فروش هفته اول را نسبت به نسخه اول این عنوان یعنی Gran Turismo و همچنین Gran Turismo 6 به دست آورده است.

هفته گذشته شاهد انتشار عنوان Gran Turismo Sport برای کنسول پلی استیشن ۴ بوده ایم عنوانی که علیرغم محبوبیت بسیار نتوانسته است آن طور که باید و شاید نظر مثبت منقتدان را به خود جلب کند. بسیاری از منتقدان بر این باورند که بخش تک نفره این عنوان نسبت به نسخه های پیشین، فاقد محتوای کافی است اما با این حال، عنوان Gran Turismo Sport توانسته تنها یک هفته پس از انتشار، صدرنشین بی چون و چرای انگلستان را کنار زده و خود بر صدر جدول تکیه بزند. به گزارش Chart-Track، میزان فروش این عنوان اگرچه به مانند Gran Turismo 5 خیره کننده نبود اما توانسته است در این مدت کوتاه بیشترین میزان فروش هفته اول را نسبت به نسخه اول این فرانچایز یعنی Gran Turismo و همچنین Gran Turismo 6 به دست آوررد.

FIFA 18، عنوان محبوب شرکت الکترونیک آرتز پس از هفته ها صدرنشینی، این هفته در مکان دوم قرار گرفته است و عناوین South Park: The Fractured شرکت یوبی سافت و WWE 2K18 نیز در رتبه های سوم و چهارم آن را تعقیب می کنند. جالب است بدانید عناوین Middle-earth: Shadow of War و The Evil Within 2 که هفته گذشته در رتبه های دوم و سوم حضور داشتند، این هفته سه پله سقوط کرده و در رتبه پنجم و ششم جدول قرار گرفته اند. در رتبه هفتم نیز شاهد حضور عنوان جدید استودیوی بانجی یعنی Destiny 2 هستیم که این عنوان نیز نسبت به هفته گذشته یک پله سقوط داشته است.

اما عنوان محبوب شرکت راک استار یعنی Grand Theft Auto V که اگرچه در هفته های گذشته و به خصوص این هفته، شاهد سقوط یک پله ای آن به رتبه هشتم هستیم اما همچنان پس از ۲۱۴ هفته همچنان در میان ۱۰ بازی پرفروش انگلستان قرار دارد. در ادامه عناوین Forza Motorsport 7 و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز رتبه های نهم و دهم جدول را به خود اختصاص داده اند.

شما می توانید لیست کامل پرفروش ترین بازی های این هفته بریتانیا را در قسمت پایین مشاهده کنید. لازم به ذکر است آمار ارائه شده تنها مربوط به فروش نسخه فیزیکی بوده و میزان فروش دیجیتالی آن ها محاسبه نشده است.

  1. Gran Turismo: Sport
  2. FIFA 18
  3. South Park: The Fractured But Whole
  4. WWE 2K18
  5. Middle-earth: Shadow of War
  6. The Evil Within 2
  7. Destiny 2
  8. Grand Theft Auto V
  9. Forza Motorsport 7
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

 

لیست کامل ۴۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا:

 

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته پلی‌استیشن ۴ در بریتانیا:

 

 

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته ایکس‌باکس وان در بریتانیا:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید