بروزرسان پاییز عنوان Civilization VI منتشر شد

30 مهر 1396 - 13:02

هفته گذشته استودیوی فیراکسیس گیمز (Firaxis Games)، سازنده عنوان Civilization VI، از بروزرسان پاییز این عنوان رونمایی کرد. این بروزرسان هم اکنون در دسترس بوده و تغییرات بسیاری را در قسمت دین و مذهب بازی اعمال می کند که از جمله این تغییرات، می توان به اضافه شدن یگان ها و ساختمان های مذهبی جدید اشاره کرد.

به تازگی بروزرسان پاییز عنوان Civilization VI منتشر شده است. تغییرات این بروزرسان در دو بخش اعمال می شود؛ نخست بخش غیر مذهبی بازی که علاوه بر مبارزات بهبود یافته، شاهد اضافه شدن تمدن جدیدی خواهیم بود.

همچنین بخش مذهبی بازی نیز با تغییرات بسیاری روبرو می شود که از جمله آن ها می توان به اضافه شدن زیارتگاه، یگان ها و ساختمان های مذهبی و همچنین اعتقادات جدید اشاره کرد. یگان های مذهبی جدید، دو یگان راهب جنگجو و یگان پشتیبانی گورو(شفا دهنده) نام داشته و هر یگان مذهبی می تواند منطقه خاصی را کنترل کند؛ به این وسیله حرکات دشمنان به دلیل وجود یگان های مذهبی در هر منطقه بسیار محدود می شود. راهب های جنگجو در هنگام مبارزه از پاداش و نیروهای پشتیبانی بهره گرفته و یگان های شفا دهنده نیز می توانند سایر یگان های مذهبی نزدیک را در هنگام مبارزه مداوا کنند.

سازندگان قصد دارند تا به وسیله این بروزرسان، بخش دین و مذهب بازی را باور پذیر تر کرده تا بازیکنان تجربه لذت بخش تری از این بخش داشته باشند.

عنوان Civilization VI هم اکنون برای پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • BAYEK گفت:

  حقیقتش این نسخه رو زیاد بازی نکردم مثل نسخه V خیلی بهم نچسبید .نه که بازی خوب نباشه .نه اصلا اینطور نیست بازی واقعا خوبه متاش هم ۸۸ شده و از گیم اسپات ۹ گرفته.
  ولی نسخه V واقعا یک برام یک چیز دیگه بود.بارها و بارها بازیش میکردم خیلی دلچسب بود و ارزش تکرار بالایی داشت.بارها هم شده بود که از ترینر پول یا علم استفاده میکردم.خودم رو یک کشور کوچیک نشون میدادم ولی در واقع از اونا خیلی قویتر بودم. :laugh: بهر صورت امیدوارم نسخه بعدی رو مثل نسخه ۵ بسازن که ارزش تکرار بالایی داشته باشه و بتونه ادم رو ساعت ها مشغول خودش کنه.

 • saeed گفت:

  بازی عالیه بار اخر یه کشور رفته بود رو اعصابم بمب هسته ایی زدم خودم بعدش نارحت شدم خخخ زد ترکوند کشورو :snicker: :snicker: ،، راستی میگن تو اپدیت جدید ایران هم گذاشتن :heh: :heh:

 • mohammad گفت:

  بازیش واقعا جذاب و باحاله اما نمیدونم چرا منو بیشتر از ۱ هفته سرگرم نمیکنه شما هم اینجوریید؟

 • Seyed گفت:

  خوب نی بدم نی نسخه V خیلی بهتره بنظرم

 • این بازی نا امید کننده ترین بازی امسال بود که انجامش دادم :-/ :no:

 • qw_amirbh گفت:

  سلام بچه ها من این بازی رو اصلا از شروع نمیفهممش یکی اگر حال داره ی توضیح کامل و راهنمایی کنه از اول تا اخرش من فن ps4 هستم و اصلا بازی با pc رو نمیفهمم ولی دوست دارم بازی های استراتژی رو ممنون میشم یکی از اول تا اخرش رو برای شروع یاد بده

 • Overlord گفت:

  من ی مشکلی که همیشه داشتم این بود ک اون استارت اول بازی تا رسیدن به وضعیت مطلوب خیلی وقت گیر بود و کسل کننده همش دوست دارم سریع همه کشور ها وضعیتشون برسه به دنیای واقعیمون و آماده شروع جنگ جهانی باشن یکی از فانتزیام تو این بازی اینه ک ی کشوری به کشور دیگه حمله میکنه من از اون کشوری ک مورد حمله قرار گرفته دفاع میکنم انقده حال میدهههه از ناو هواپیمابر و ناوشکن هام برای دفاع از کشور های فرامنطقه ای استفاده میکنم 😀