بروزرسان پاییز عنوان Civilization VI منتشر شد

۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲

هفته گذشته استودیوی فیراکسیس گیمز (Firaxis Games)، سازنده عنوان Civilization VI، از بروزرسان پاییز این عنوان رونمایی کرد. این بروزرسان هم اکنون در دسترس بوده و تغییرات بسیاری را در قسمت دین و مذهب بازی اعمال می کند که از جمله این تغییرات، می توان به اضافه شدن یگان ها و ساختمان های مذهبی جدید اشاره کرد.

به تازگی بروزرسان پاییز عنوان Civilization VI منتشر شده است. تغییرات این بروزرسان در دو بخش اعمال می شود؛ نخست بخش غیر مذهبی بازی که علاوه بر مبارزات بهبود یافته، شاهد اضافه شدن تمدن جدیدی خواهیم بود.

همچنین بخش مذهبی بازی نیز با تغییرات بسیاری روبرو می شود که از جمله آن ها می توان به اضافه شدن زیارتگاه، یگان ها و ساختمان های مذهبی و همچنین اعتقادات جدید اشاره کرد. یگان های مذهبی جدید، دو یگان راهب جنگجو و یگان پشتیبانی گورو(شفا دهنده) نام داشته و هر یگان مذهبی می تواند منطقه خاصی را کنترل کند؛ به این وسیله حرکات دشمنان به دلیل وجود یگان های مذهبی در هر منطقه بسیار محدود می شود. راهب های جنگجو در هنگام مبارزه از پاداش و نیروهای پشتیبانی بهره گرفته و یگان های شفا دهنده نیز می توانند سایر یگان های مذهبی نزدیک را در هنگام مبارزه مداوا کنند.

سازندگان قصد دارند تا به وسیله این بروزرسان، بخش دین و مذهب بازی را باور پذیر تر کرده تا بازیکنان تجربه لذت بخش تری از این بخش داشته باشند.

عنوان Civilization VI هم اکنون برای پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید