گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تحلیل فنی | نگاه اولیه به عملکرد Middle-Earth: Shadow of War روی ایکس‌باکس وان ایکس

تحلیل فنی | نگاه اولیه به عملکرد Middle-Earth: Shadow of War روی ایکس‌باکس وان ایکس

مقایسه فنی و گرافیکی و بررسی فنی بازی‌های مختلف برروی پلتفرم های گوناگون، همیشه جذابیت خاصی برای بازی‌بازان دارد. بررسی عملکرد بازی ها و چگونگی اجرای آن ها برروی پلتفرم های مختلف، نه تنها باعث می‌شود تا جزئیات منحصر به فردی را کشف کنیم، بلکه می‌توانیم با آگاهی فنی بیشتری به تجربه بازی مورد نظر بپردازیم. با قسمتی جدید از سری تحلیل فنی با گیمفا همراه باشید.

اگر یادتان باشد، در هفته گذشته بود که اولین ویدیوی تحلیل فنی دیجیتال فاندری از بازی Middle-Earth: Shadow of War را همراه با توضیحات کامل فنی برای شما تهیه کردیم. در آن مطلب، به بررسی نسخه‌های کنسولی موجود، یعنی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان پرداختیم (با اشاره‌ای کوچک به نسخه رایانه‌های شخصی) اما هیچگاه نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی را از یاد نبردیم. مانند تمام بازی‌هایی که این روز ها عرضه می‌شود، همیشه انتظار داریم که بالاترین کیفیت بصری و بالاترین عملکرد فنی برای نسخه وان ایکس باشد و قدرت پردازشی بالای این پلتفرم، تفاوت بسیار زیادی را به عنوان یک کنسول میان نسلی به وجود آورد.

در تحلیل فنی گذشته، دریافتیم که کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو با قدرت پردازشی بیشتری که نسبت به کنسول‌های استاندارد نسل هشتمی دارد، می‌تواند بازی را به صورت میانگین، با رزولوشن ۱۶۲۰p اجرا نماید و حتی در حالت Quality نیز جلوه های بصری با کیفیت و راضی کننده‌ای مانند دورنماهای خوب و Anti Aliasing بیشتر به چشم می‌خورد اما یک مشکل بزرگ در نسخه پرو وجود داشت و آن هم کیفیت بد و غیر قابل قبول برخی از بافت ها بود که شبیه به بافت های بازی‌های نسل قبل بودند. حال، می‌خواهیم ببینیم که نسخه ایکس‌باکس وان ایکس موفق به انجام چه کاری شده است.

Shadow of War قطعا روی ایکس‌باکس وان ایکس زیبا و حماسی به نظر می‌رسد و نزدیک ترین کیفیت بصری را به نسخه رایانه های شخصی دارد.

ابتدا بگذارید بگوییم که ویدیوی گیم‌پلی ایکس‌باکس وان ایکس بازی Middle-Earth: Shadow of War که برروی آن بررسی انجام می‌گیرد، در واقع بیلد گیمزکام بازی است؛ بنابراین به احتمال بسیار زیاد، نسخه نهایی شامل بهبود های خواهد شد. مانند نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو که بازی با دو حالت بصری با نام های «حالتFavor Quality» و «حالتFavor Resolution» اجرا می‌شد، در نسخه ایکس‌باکس وان ایکس نیز این دو حالت وجود دارند اما تفاوت های زیادی بین دو نسخه وجود دارد. در حالت رزولوشن، Middle-Earth: Shadow of War برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس، به صورت ۴K Native اجرا خواهد شد؛ به این معنی که سرانجام این بازی را روی یک کنسول با رزولوشن کامل ۳۸۴۰x2160 تجربه خواهیم کرد. قطعا بازی در این حالت زیبا به نظر می‌رسد و تصاویری شارپ و بسیار با دقت و با کیفیت را مشاهده می‌کنیم. با حالت Quality، نتیجه حتی بهتر هم می‌شود؛ رزولوشن اجرایی بازی در این حالت به ۳۵۲۰x1980 می‌رسد که همچنان ارتقای خوبی نسبت به ۱۶۲۰p پلی‌استیشن ۴ پرو به حساب می‌آید. اما در این حالت، همه عناصر و موارد گرافیکی با پیشرفتی قابل توجه همراه می‌شوند و از کیفیت بافت ها گرفته تا دورنماهای بسیار با کیفیت‌تری را شاهد هستیم؛ همین قطعا باعث می‌شود بسیاری از بازی‌بازان برای گرفتن خروجی گرافیکی با کیفت تر، به کاهش اندک رزولوشن (که شاید تشخیص آن ها از هم غیر ممکن باشد) راضی باشند.

مانند نسخه پرو، نسخه وان ایکس نیز دو حالت گرافیکی دارد که البته تفاوت ها به طور کامل در متن توضیح داده شد. گزینه دلخواه رزولوشن داینامیک نیز در این نسخه به کار گرفته شده تا تعادل بین نرخ فریم و رزولوشن اجرایی بازی را ایجاد کند.

اما نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی Middle-Earth: Shadow of War یک ویژگی منحصر به فرد دارد و آن Dynamic Resolution است. رزولوشن داینامیک به خودی خود، موضوع انقلابی و جدیدی نیست اما این که کنترل بودن یا نبودن آن دست بازی‌باز باشد، نکته مهمی به حساب می‌آید. اما همین گزینه رزولوشن داینامیک شاید کمی نگران کننده به نظر برسد، زیرا استفاده از این فناوری به منظور حفظ تعادل عملکرد و کیفیت اجرایی بازی است و این جا مشخص می‌شود که در برخی مواقع و صحنه‌های شلوغ، سخت افزار ایکس‌باکس وان ایکس را به چالش می‌کشند. اگر بازی را با فعال بودن حالت رزولوشن داینامیک و ترجیح حالت Quality اجرا نمایید، در برخی صحنه‌های شلوغ و پر تقاضا، رزولوشن اجرایی بازی به ۳۳۶۰x1890 نیز می‌رسد (کمترین میزان رزولوشن در بازی) تا مشکلی در نرخ فریم و عملکرد بازی به وجود نیاید. این در حالی است که در حالت Favor Resolution، رزولوشن اجرایی بازی ۳۵۸۴x2016 می‌رسد که تفاوت خاصی با ۴K Native ندارد.

تفاوت در کیفیت بافت های بازی بین دو نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس را در این جا به خوبی می‌توان دریافت. در حالت Quality، بافت ها کیفیت بیشتری پیدا می‌کنند.

اما از بحث رزولوشن که خارج شویم، به بحث مهم کیفیت بافت ها در بازی می‌رسیم. اگر یادتان باشد در تحلیل فنی گذشته اشاره کردیم که کیفیت برخی بافت ها در نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو اصلا راضی کننده نبوده و بسیار بی کیفیت به نظر می‌رسیدند. حال، می‌توانیم خوشحال باشیم که در نسخه ایکس‌باکس وان ایکس، خبری از این بافت های زشت نیست. درست است که مانند نسخه رایانه‌های شخصی، یک بسته ۱۵ گیگابایتی برای بافت های ۴K در کار نیست اما همین ارتقای کیفیت در بافت ها باعث شده تصاویر زیبا تری را مشاهده کنیم و بافت ها راضی کننده به نظر برسند. پس از این، به مبحث عملکرد بازی روی وان ایکس می‌رسیم که بسیار مهم و قابل توجه است. طبق اطلاعات و داده هایی که از تحلیل دیجیتال فاندری در اختیار داریم، نرخ فریم بازی در تمام طول مرحله سواری با موجود درختی به صورت ثابت روی ۳۰ بر ثانیه قفل بود اما این قطعا تمام ماجرا نیست. در نقطه استرس چیزی که در اختیار داریم (منطقه حمله به قلعه)، نرخ فریم بازی در صورت فعال نبودن گزینه رزولوشن داینامیک، پایین خواهد آمد. این افت نرخ فریم تا جایی پیش می‌رود که در حالت Quality و رزولوشن داینامیک هم شاهد آن هستیم و حدودا به ۲۵ فریم بر ثانیه نیز می‌رسد. این افت نرخ فریم در حالت Favor Resolution کمتر است.

پر تقاضا ترین منطقه از بیلد گیمزکام بازی که نرخ فریم را در حالت Quality (با فعال بودن رزولوشن داینامیک)، به ۲۳ بر ثانیه نیز می‌رساند. انتظار داریم در نسخه نهایی، این مشکل در عملکرد بازی برطرف شود.

با تمام این تفاسیر، هنوز نمی‌توانیم در مورد نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی نظر قطعی دهیم. این تنها یک بیلد از نمایش گیمزکام بازی است و قطعا نسخه نهایی بهبود خواهد یافت. با این حال، هیچ شکی نیست که Middle-Earth: Shadow of War برروی وان ایکس به زیبایی اجرا می‌شود و به نسخه رایانه های شخصی بسیار نزدیک است. تنها نقطه ضعفی که تا این جا یافت شده، افت فریم و مشکل در عملکرد بازی (حتی در حالت رزولوشن داینامیک) است که انتظار داریم در نسخه نهایی کاملا بر طرف شوند. فاصله بین این نسخه تا نسخه ایکس‌باکس وان استاندارد بازی آن قدر بسیار است که توصیه می‌شود تا زمان عرضه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس و تجربه بازی روی این کنسول، صبر کنید. شما می‌توانید برای بررسی دقیق و موشکافانه عملکرد بازی Middle-Earth: Shadow of War برروی کنسول ایکس‌باکس وان ایکس، ویدیوی تحلیلی زیر را که به وسیله دیجیتال فاندری تهیه شده است، تماشا و دانلود نمایید. (واضح است که تنها مشاهده ویدیو با بالاترین کیفیت ممکن باعث فهم دقیق موضوعات فنی این سری می‌شود):

دانلود ویدیو با رزولوشن ۲۱۶۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

12345678910(5 رای, میانگین آرا 8٫20 از 10 )
Loading...
نظرات

 1. Biohazard 6 گفت:

  به علت عملکرد عالی one x کنسول ps4 رو فروختم و در تاریخ ۱۶ ابان کنسول one x خواهم خرید خسته شدم از بازی های تکراری پلی استیشن با گرافیک پایین.

  36Thumb up 103Thumb down
 2. MICROSOFT.xbox one گفت:

  اشکان جان خسته نباشی Yes Yes
  بله دیگه اینجاست که اون ۶ ترافلاپسی که اینقدر روش تاکید میشه به کمک XBOX ONE X میاد و این چنین اختلاف وحشتناکی رقم میزنه

  52Thumb up 47Thumb down
  • cv گفت:

   نه اینجا vram که تفاوت ایجاد میکنه
   بی خود بی جهت به ۸ گیگ vram نیاز داره

   13Thumb up 7Thumb down
  • 20master گفت:

   چرا انقدر نظراتت بدردنخور شده؟ فقط تعریف بیخود از ۴k و ترافلاپس …
   نه حرفی در مورد هنر بکار رفته در بازی، نه حرفی در مورد داستانو شخصیت پردازی بازی و … رفیق به خودت بیا خیلی نظراتت چیپ و سطحی شده

   35Thumb up 25Thumb down
   • ARMIN_GERMAN_AMERICAN گفت:

    نظرات شماها خیلی مسخرس دوست عزیز میاین زیر پست هایی که مربوط به مایکرو سافت و اکسباکسه چرتو پرت میگین بعد با چند تا اکانتم خودتونو لایک میکنید هی میگید انحصاری انحصاری این بچه بازی هارو بزارید کنار لطفن بخدا منم پلی استیشن ۴ دارم انحصاری های عالیشم تجربه کردم ولی دیگه دلیل نمیشه بیام زیر هر پستی مثل شما هی انحصاری انحصاری بکنم از بین این همه انحصاری که تو این نسل منتشر شده تنها ۷ تاشون واقعن قشنگه و ارزش بازی کردن داره مایکرو سافتم دو یا سه تا تابازی انحصاری ارزشمند کمتر داره لطفن این نوب بازی هارو کنار بزارید

    8Thumb up 4Thumb down
   • sorena گفت:

    جسارتا اگر ایشون دراینجا از بازی و هنرش و گیم پلی ووو حرف بزنه درواقع با این که ممکنه درست باشه اما بی جا خواهد بود، الان من مشکلی تو کامنت ایشون نمی بینم کاملا موضوعیت داره.ایشون یکی از کاربرهای بسیار خوب سایت هستن که خیلی سنجیده صحبت میکنن. و البته الان هم خیلی طبیعی هست که درمورد کنسول مورد علاقه شون نظر بدن. منم بودم همین واکنش رو نشون میدادم.
    ______
    اختلاف بی نشون کاملا مشهود هست ولی حس میکنم رو پی اس پرو یکم کم کاری هم صورت گرفته یعنی سازنده ها هم یک طرف ماجرا هستن و میتونست هردو بهتر از این باشن افت فریم رو وان اونم ۲۳ قابل تحمل نیست و بازی باز رو اذیت میکنه امیدوارم تو نسخه ی نهایی فکری برای این مشکل کرده باشن

    19Thumb up 10Thumb down
    • MICROSOFT.xbox one گفت:

     میدونیsorena جان وقتی اصلا به تیتر پست و موضوع پست دقت نکنی همین میشه دیگه توی پست مقایسه گرافیکی مثلا بیای از داستان بازی صحبت کنی ROTFL ROTFL بعضی از دوستان عزیزمون نمیدونم چه طرز تفکری دارن ولی خب جالبه
     ………………………………………………………………………..
     درباره صحبتی که کردی باید بگم درست میگی عملا وقتی یک استودیو با یک کمپانی به خصوص کمپانی های کنسول ساز قرارداد میبنده این اتفاقات و پشت پر.ده ها کاملا مشهود میشه در نظر بگیر مثلا یوبی وقتی بر سر بازی ACC با مایکرو قرارداد دارن طبیعی هست دست های پشت پر.ده همین اتفاق در جبهه مقابل هم هست و کاملا درست میگی Yes Yes

     19Thumb up 7Thumb down
    • 20master گفت:

     منم اینو گفتم به خاطر اینکه از کاربرای خوبه سایته
     در مورد اون حرفت که به این پست ربطی نداره Loser
     آخه ببین پستیم که ربط داره باز میاد همینارو میگه… الان وضع پستای سایت خیلی خرابه! وقتی کاربرای با اطلاع و قدیمیه سایتم میان اینجوری نظر میدن دیگه کسی رغبت نمیکنه بیاد اینجا…

     13Thumb up 8Thumb down
     • AmirNakhaei گفت:

      ایشون کارش همینه تمام چیزی که توهر خبر میگه
      “شش ترافلاپس شش ترافلاپس شش ترافلاپس شش ترافلاپس فور کی فورکی ”
      البته حق داره یک عمره داره بازی ها رو ۷۲۰یا ۹۰۰p میزنه خب اون زمان میتونست بگه شش ترافلاپس؟خیر مجبور بود یک گوشه بشینه و فقط نگا کنه الان حق داره عقده هاشوخالی کنه Wink

      17Thumb up 12Thumb down
     • sorena گفت:

      ۲۰M
      من یکی از قدیمی ترین کاربرهای این سایت هستم یعنی اون موقع که سایت فقط آقای نراقی و نوروزی بودن و فقط تریلر میزاشتن میام این سایت، اگه فکر میکنی الان وضعیت سایت خراب هست باید چهار سال پیش رو میدیدی!! چه قشقرقی تو سایت و بخش نظرات بود بخاطر یکسری دخالت های مدریت و کاربر های کم سن و سال که باعث شد خیلی از دوستان که واقعا حرفه ای بودن و میشد از نظرات شون استفاده برد دست کم دیگه تو سایت نظر ندن مثل دوست بزرگوارمون رامین ایکس ایکس که با من هم خیلی خوب بود و مشترکات زیادی داشتیم(!) Grin Laugh و خیلی های دیگه مثل ارش عزیز که نظرات واقعا پر محتوایی داشت..(هرجا هستن آرزوی سلامتی براشون دارم و امیدوارم دوباره برگردن) فکر کنم پوست ک.ل.ف.ت یا پروشون منم که موندم Grin الان وضعیت خیلی بهتر شده دست کم اون حمله های دستجمعی خیلی کم شده اسپم ها خیلی کمتر شده مدریت سایت واقعا بهتر شده وووو. من نیمخوام دفاعی کرده باشم ولی نظرات تند بعضی دوستان هم واقعا خوب نیست شما پست نمرات فورزا رو ببین! ایشونم مثل همه ی ما ممکنه گاهی واقعا بهش بربخوره بعضی حرف ها و ناراحتش کنه که طبیعی هست واکنش نشون بده.

      10Thumb up 3Thumb down
 3. BAYEK گفت:

  در کل بازی سنگینی هست.
  وان ایکس هم خیلی خوب از پس این بازی براومده.
  ——
  دوستان بنده برگشتم.دو سه روزی که نبودم اصلا حالم خوش نبود.
  خوشحالم برگشتم. Big Smile

  9Thumb up 22Thumb down
 4. Alireza_yoo گفت:

  واقعا کیفیت خیلی خوبی رو داره رو ایکس باکس ایکس امیدوارم فریم روی شصت قفل باشه تو هر دو حالت چون واقعا یچیز دیگست فریم شصت
  اسپم :نسخه pc خیلی حجیم هست بازی اگه بخواید ۴k اولترا بگیرید من بخاطر حجمش مجبور شدم ultra resolution رو دانلود نکنم الان با دوازده ترافلاپس دارم رو high میرمش خدا رحم کنه بازیای دو سال دیگه چند گیگن همین لامصب صد گیگ حجم میخواد پیشنهاد میکنم دوستای pc باز نسخه revolt رو دانلود کنن که انلاینش هم کرک شده

  5Thumb up 9Thumb down
 5. denim گفت:

  اقا قبلا برا pc میزاشتین میفهمیدیم بازی cpu زیاد مصرف میکنه رو دو هسته ای چطوره گرافیک زیاد میخواد حالا چند وقته همش کنسول خوب کنسول که از قبل اعلام میکنن این رزولوشن این فریم حالا اخرش یه چیز میدین دسته فن ها که کنسول ما ایمطوریه مال شما تو این بازی اینطوریه پی سی دیگه فقط اوایل بود اون بخش که قبلا اسکش بررسی عملک د بازی ها روی رایانه شخصی خوب بود

  7Thumb up 1Thumb down
  • m.o.h.3.e.n گفت:

   عملکرد بازی که روی دو هسته ای رو خودم تست کردم و بد نبوده ولی بهینه سازی بازی روی pc زیاد جالب نیست و برای اجرای بازی روی ۶۰ فریم و۱۰۸۰pحتما به یک ۱۰۷۰ یا ۹۸۰ti نیاز داره که با وجود پسرفت گرافیکی که بازی داشته اصلا جالب نیست

   0Thumb up 0Thumb down
  • اشکان عالی خانی گفت:

   دوست عزیز قطعا بررسی و تحلیل برای همه پلتفرم ها داریم و همانطور که پیش از این بار ها اشاره کردم، هیچ فرقی بین پلتفرم های اصلی قائل نیستیم… منتظر یک تحلیل فنی کامل از بازی the evil within 2 روی همه پلتفرم ها باشید و حتما تحلیل های فنی قبل رو چک کنید…. ممنون

   5Thumb up 2Thumb down
 6. Farhad-ps4 گفت:

  همون یه دونه عکس شماره ۳ که تازه پرو رو با وان ایکس مقایسه کرده! مشخصه که برتری x1x خیلی برتر از پرو هست و اگه اندازه ی این اختلاف بین تمام بازی های آینده باشه (که قطعن همین طوره، مخصوصن بازی مثل rdr) سونی مجبوره برای اینکه عقب نمونه ps5 رو زودتر معرفی کنه ، حالا بعضی از فن ها میگن سونی با انحصاری هایی که داره نیازی نداره حتمن توی گرافیک هم بهترین باشه! که باید عرض کنم اگه صرفن همچین سیاست رو سونی داشت ما هیچ وقت شاهد پرو اونم قبل از x1x نبودیم! گذشت اون زمانی که از کنسول عمری پشتیبانی خوب میشد

  0Thumb up 1Thumb down
 7. ASSAD گفت:

  نگاها به xbox x دارن عوض میشن. Wink
  ………

  6Thumb up 5Thumb down
 8. QUEEN 2017 گفت:

  بازی قبلی خیلی عالی بود و با اینکه این نسخه رو هنوز نصب نکردم اما مطمئنم که از قبلی هم بهتره هم گرافیکش به لطف NVIDIA GAME WORKS و هم گیم پلی و داستانش In Love
  یکی از بازیهایی که عاشقشم Kiss In Love

  3Thumb up 0Thumb down
 9. Meysam..LaFerrari گفت:

  ۴K زمانی خوبه که شما حداقل بتونی ۴۵ فریم دریافت کنی و به تجربه ی بازی آسیبی نرسه. همونطور که پیش تر هم گفتم چیپ گرافیکی این کنسول توانایی پردازش عناوین سنگین رو بصورت مطلوب تو رزولوشن ۴K نداره.
  وقتی ابن کنسول حتی توانایی ارائه ی ۳۰FPS رو به صورت ثابت نداره تو این رزولوشن ، سازنده ها میتونستن به راحتی رزولوشن ۲K یا ۱۰۸۰p رو هم داخل تنظیمات قرار بدن تا کسی اگر خواست بتونه ۶۰FPS بازی کنه.
  قدرت این کنسول برای اجرای بازیها با کیفیت بالا و رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰FPS ثابت کافیه نمیدونم چرا سازنده ها انقدر گیر دادن به ۴K!!

  5Thumb up 2Thumb down
 10. Farhad-ps4 گفت:

  همون یه دونه عکس شماره ۳ که تازه پرو رو با وان ایکس مقایسه کرده! مشخصه که برتری وان ایکس خیلی برتر از پرو هست و اگه اندازه ی این اختلاف بین تمام بازی های آینده باشه (که قطعن همین طوره، مخصوصن بازی مثل rdr) سونی مجبوره برای اینکه عقب نمونه ps5 رو زودتر معرفی کنه ، حالا بعضی از فن ها میگن سونی با انحصاری هایی که داره نیازی نداره حتمن توی گرافیک هم بهترین باشه! که باید عرض کنم اگه صرفن همچین استراتژی رو سونی داشت ما هیچ وقت شاهد پرو اونم قبل از وان ایکس نبودیم! گذشت اون زمانی که از کنسول عمری پشتیبانی خوب میشد.

  5Thumb up 4Thumb down
  • ASSAD گفت:

   داش مگه پرو رو برای گرافیک بهتر ساختن.
   رزولوشن بیشتر یعنی گرافیک بهتر.نه داش.
   پرو صرفا فقط برای پشتیبانی از ۴k بود.
   در مورد پشتیبانی ، سونی تو این نسل کارش عالی بوده.طعم واقعی پشتبانی زمانیه که نسل بعد بیاد.
   تازه سونی اگه واقعا بخواد نسل ۶ دوباره تکرار کنه که سخت هم هست پس مطمن باش سونی حالا حالا ها با ps4 کار داره.
   این هم بگم تو هر نسل سونی دو نسخه از گاد منتشر میشه اولی اواسط نسل دومی بعد نسل درست مثل زمان ps2
   پس داش بهتر بیشتر نگران وضعیت حالا و بعد ایکس باکس باشی…. Grin

   0Thumb up 1Thumb down
   • Farhad-ps4 گفت:

    ASSAD
    اوضاع الآن فرق داره، ملاک شده گرافیک و ۴k و فریم بالا بحث فقط چندتا انحصاری قشنگ نیست

    2Thumb up 0Thumb down
    • ASSAD گفت:

     حرف شما درست ولی این موضوع تو این نسل اونقدرها مهم نیست البته تو این نسل .
     ولی تو نسل بعد جنگ بر سر ۴k واقعی در کنارش گرافیک خیره کننده ،اصلا قابل تصور نیست.
     یه جنگ به تمام معنا میشه من این رو حس میکنم Grin
     این هم اضاف کنم طبق حرف شما سونی تو نسل بعد ازش خیلی انتظار داریم و در مقابل تمام انحصاریاش ۴k هم هست.یعنی اندازه یه تایتان ایکس یا gtx 1080 باید کنسولش قدرت داشته از اون طرف نباید قیمتش بالاتر از ۵۰۰ دلار یا ۶۰۰ دلار بشه… Question Question
     واقعا موندم سونی تو نسل بعد چی دیده برامون…… Evil Grin Chic

     2Thumb up 0Thumb down
 11. shahab_JN گفت:

  سلام دوستان اگر میشه یه چن تا بازی طولانی بهم معرفی کنید که در کنار انچارتد کالکشن تا یکماه حداکثر بتونم بازیش کنم

  2Thumb up 2Thumb down
 12. aria88 گفت:

  من هنوزم نفهمیدم بازی با رزولیشن fhd رو وانx با چه فریمی اجرا میشه؟

  0Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت