یک دنیا موتور بازی!! | معرفی بازی موتور باز

۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰

ما در بازی های ویدیویی، می توانیم کارهایی انجام بدهیم که هیچوقت قادر به انجام دادنشان در دنیای واقعی نیستیم! رفتن به میدان های بزرگ نبرد و تفنگ به دست گرفنم و زیر گرفتن عابران پیاده با ماشین، تنها بخش کوچکی از این همه کارهای جذاب و باحال هستند. و البته راندن یک موتور! آنهم با آخرین سرعت ممکن که قطعاً در دنیای واقعی تلفات زیادی خواهد داشت. اما در یک بازی، تنها در چند مگابایت خلاصه شود. پس، چه چیزی بهتر از اینکه هیجان یک موتور سواری ناب در یک بازی موبایل جذاب که کاملا برای بازار ایران و کاربران ایرانی لوکالیزه و اصطلاحا بومی سازی شده است را بدون هزینه های اضافی داشته باشیم؟ موتور باز، یک بازی برای گوشی های هوشمند است که سعی دارد، صدای گاز موتور هایش را به گوشمان برساند؛ با ما و معرفی این بازی همراه باشید.

محیط ها تنوع بسیار خوبی را دارند و طراحی آنها هم دست کمی از باقی نقاط قوت بازی ندارد.

در موتور باز، شما امکانات و حالات مختلفی برای بازی کردن در دستان خود میبینید. برای مثال حالت فصلی، چالشی، مرحله ای و البته آنلاین که هر کدامشان، دارای چالش های مخصوص و جوایز منحصر بفردی است که به فرد برنده اهدا می شود. اماکن و مراحل خوبی در بازی وجود دارند که می توانید با تمام کردن آنها، به جوایز و پول رایج بازی برسید. مکان های مختلف و انواع شرایط و حالات آب و هوایی، همگی در بازی وجود دارند تا پس زمینه ای جذاب از بازی را شکل داده باشند.

بازی ابداً سعی در خسته کردن شما ندارد!

امکان ارتقای آیتم های بازی، نظیر اکثر بازی های دیگر، به خوبی در بازی پیاده شده و با ارتقای راننده یا موتور، می توانید با قدرت بیشنری به میدان بروید. البته آیتم های دیگری هم برای ارتقا در بازی وجود دارند که هر کدام به اندازه خودشان، می توانند کارآمد و عالی بنظر برسند. بازی، شما را تنها به رانندگی و مسابقه محدود نمی کند و در کنار هر موتور، چند قدرت متفاوت جود دارد که می توان با آن حریف را از پی در آورد! موشک و چوب بیسبال و صدها وسیله ریزو درشت دیگر، همگی در خدمت شما هستند تا راه موفقت و قهرمانی را برای شما هموارتر کنند.

بازی از شخصی سازی های جالبی برخوردار است

بخش آنلاین بازی، شما را به رقابت جذابی با دیگر بازکنان می کند، حتی از سراسر دنیا، با دیگر عاشقان موتورسواری مسابقه بدهید و جوایز بزرگ بازی را ازآن خودتان بکنید. بازی های آنلاینی که این روزها حسابی پرطرفدار هستند و بازی های ایرانی هم کم کم به این عرصه ورود کردند. پس از اینکه در بازی ۹ ستاره گرفتید، مجوز ورود به بخش آنلاین به شما داده می شود، مسابقات آنلاین بازی ۸ نفر از بازیکنان را در بر می گیرد و هیجان خودش را ذره ذره به ما می چشاند. البته برخی از بخش های بازی، هنوز کامل نیستند و با آزمایش و اپدیت های آینده، قطعا شاهد اتفاقات جذاب تری خواهیم بود.

نظرتان درباره یک مسابقه آنلاین چیست؟

گیم پلی بازی اصلا یکنواخت نخواهد بود و به زیبایی طراحی شده و امکاناتی از قبیل دریفت و نیتروژن این زیبایی را چند برابر کرده است. همچنین، طراحی مناظر و کار گرافیکی بازی خوب انجام شده و محیط های متفاوت همراه با انیمشن های خوب، از نقاط قوت موتور باز محسوب می شوند. به علاوه تمام اینها، حالات مختلف بازی را نیز اضافه کنید تا متوجه بشیود که این بازی تا چه جد سعی کرده تا رنگ و بویی تکراری به خودش نگیرد. برای مثال در برخی از مسابقات، زمان، حرف اول و آخر را می زند و یا در دیگری، تنها پشت سر گذاشتن حریف کافی است. شما آزاد هستید تا هرآنگونه که می خواهید، موتور بازی کنید. درنهایت، اگر دوست دارید تا لذت یک موتوربازی  تمام عیار را در دنیایی باحال و فانتزی داشته باشید، بنظر می رسد که موتور باز یکی از بهترین بازی های این سبک برای کاربران ایرانی است مخصوصا به این دلیل که بازی اختصاصا برای بازار ایران و مخاطبان ایرانی اش بومی سازی شده است. پیشنهاد گیمفا این است که تجربه هیجان انگیز بازی موتور باز را از دست ندهید و هرچه زودتر موتور خود را آتش کنید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید