انتشار اطلاعات تکمیلی از بخش Clan Creator در عنوان Yakuza: Kiwami 2

۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰

شرکت سگا (SEGA) وبسایت رسمی و ژاپنی عنوان Yakuza Kiwami 2 را با اطلاعات و تصاویر جدیدی از مینی‌گیم به‌روزرسانی شده Clan Creator منتشر کرده است.

در ادامه می‌توانید اطلاعات انتشار یافته از این بخش را مطالعه کنید.

  • مینی‌گیم Clan Creator جدید

مبارزات بزرگ تکامل یافته

مینی‌گیم Clan Creator که اولین بار در عنوان Yakuza 6: The Song of Life معرفی شده و به بازیکنان اجازه می‌داد تا مبارزات تاکتیکی و پویا میان دو گروه بزرگ را تجربه کنند، حال در عنوان Yakuza Kiwami 2 این بخش به صورت قابل توجه‌ای بهبود یافته است. قرار گرفته در «شرکت ساختمانی ماجیما» که توسط Goro Majima اداره می‌شود، مبارزات بزرگی رخ داده که در آن صدها دشمن و متحد شما با یکدیگر نبرد خواهند کرد.

مینی‌گیم «Clan Creator جدید» قوانین کاملا تازه‌ای نسبت به Clan Creator قبلی دارد. حال این بخش به یک بازی استراتژی پویا و دفاعی تبدیل شده که در آن باید از «شرکت ساختمانی ماجیما» در مقابل دشمنان خارجی دفاع کنید. این مینی‌گیم بسیار لذت‌بخش‌تر از نسخه قبلی Clan Creator خواهد بود.

شایان ذکر است که ۵ کشتی‌گیر معروف ژاپنی یعنی Keiji Mutoh ،Masahiro Chono ،Riki Choshu ،Genichiro Tenryu و Tatsumi Fujinami نیز در این بازی به عنوان دشمنان خارجی به «شرکت ساختمانی ماجیما» حمله خواهند کرد.

داستان

Goro Majima که قبیله یاکوزایی Tojo را رها نموده و «شرکت ساختمانی ماجیما» را راه‌اندازی کرده است، موفق شده تا قرارداد بزرگی به نام «پروژه ساخت و ساز تپه‌های Kamurocho» را بدست آورد.

هرچند Keiji Mutoh رییس «مشاور املاک Mutoh»، یک شرکت مشاور املاک فاسد که مدتی است به این پروژه پر پول چشم داشته، با Masahiro Chono رییس بزرگترین گروه خلافکاری در Kamurocho به نام Colors و سه دلال املاک افسانه‌ای با نام‌های Riki Choshu ،Genichiro Tenryu و Tatsumi Fujinami که به «سه تفنگدار معامله املاک» شهرت دارند، همگی با هم توطئه کرده تا در فعالیت‌های «شرکت ساختمانی ماجیما» و «پروژه ساخت و ساز تپه‌های Kamurocho» اختلال ایجاد کنند.

به دلیل دخالت‌های مداوم آن‌ها روند توسعه ساختمان‌ها عقب افتاده و «پروژه ساخت و ساز تپه‌های Kamurocho» تا مرز نابودی کامل پیش رفته است. از این رو Kiryu که دین جبران ناپذیری نسبت به Majima داشته، تصمیم می‌گیرد تا به او در اداره «شرکت ساختمانی ماجیما» یاری برساند. آیا Kiryu می‌تواند Mutoh و افرادش را شکست داده و از پروژه تپه‌های Kamurocho دفاع کند؟

سیستم‌ها

برای انجام هر ماموریت شما می‌توانید تا حداکثر ۹ کارگر را به محل در نظر گرفته شده ارسال کنید. شما همچنین توانایی آن را داشته تا با استفاده از پول خود ساختمان‌های «شرکت ساختمانی ماجیما» را بهتر و قدرتمند‌تر نمایید. اگر ماموریتی سخت به نظر رسیده و تمام کردن آن دشوار است، سعی کنید قدرت و امکانات ساختمانی خود را افزایش دهید.

مبارزات

مبارزات در مینی‌گیم جدید Clan Creator براساس دفاع کردن طراحی شده و در آن بازیکنان باید دشمنان را یکی پس از دیگری شکست داده و تا آخرین لحظه از ساختمان‌های خود دفاع کنند. حداکثر تا ۹ شخصیت را کنترل کرده و از ساختمان‌های خود در مقابل ارتشی از دشمنان که قصد نابودی آن‌ها را دارند مراقبت نمایید. در حالی که فقط چند نفر محدود را در نیروی دفاعی خود دارید، باید در مبارزات بسیار شلوغ در مقابل صدها دشمن مختلف قرار بگیرید. اگر شما بتوانید بدون نابودی کامل ساختمان‌هایتان تا انتها از آن‌ها در برابر دشمنان مخافظت کنید، در این نبرد پیروز شده‌اید. هرچند اگر طی مبارزه ساختمان‌های شما به صورت کامل نابود شوند شما بازنده نبرد خواهید بود. کارگرها در این بخش دارای توانایی و مهارت‌های مختلفی بوده که می‌توانید از آن‌ها برای بهبود شرایط خود در نبرد استفاده کرده و روند مبارزه را به نفع خود تغییر دهید.

بخش آنلاین

با استفاده از قابلیت آنلاین شما توانایی شرکت در ماموریت‌های محدودی را خواهید داشت. در این بخش ماموریت‌های انحصاری ویژه‌ای وجود داشته که دشمنان قدرتمند و چالش‌برانگیز در آن‌ها پدیدار خواهند شد. همچنین پس از اتمام یک ماموریت شما امتیازی دریافت کرده که در رتبه‌بندی جهانی ثبت می‌شود. شما با استفاده از این امتیاز می‌توانید با دوستان خود رقابت کنید.

نسخه ژاپنی عنوان Yakuza Kiwami 2 قرار است در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. با وجود آنکه تا این لحظه نسخه غربی این عنوان تایید نشده است، هواداران امیدوارند که به رسم هر ساله در مراسم PSX 2017 دو شرکت سونی و سگا عرضه این بازی را برای مناطق غربی نیز تایید کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید