حجم دانلودی عنوان Need for Speed Payback بر روی ایکس‌باکس وان مشخص شد

28 مهر 1396 - 19:11

عنوان جدید ساخته شده توسط شرکت Ghost Game یعنی Need for Speed Payback یکی از هیجان انگیزترین بازی‌هایی است که ماه دیگر عرضه می‌شود و اکنون به لطف اعلام فروشگاه مایکروسافت، ما می‌دانیم که چه مقدار حجم باید برای دانلود این عنوان بر روی ایکس‌باکس وان صرف کرد.

این حجم دانلودی به طور دقیق ۱۷٫۸۱ گیگابایت خواهد بود که به طرز قابل توجهی نسبت به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی که ۳۰ گیگابایت می‌باشد، کمتر است. هر چند که بر اساس انتظار حجم مورد نیاز بازی‌ها بر روی رایانه‌های شخصی بیشتر است و این را هم باید در نظر داشت که این حجم نسبت به بازی‌های جدید منتشر شده بسیار کم می‌باشد. همچنین باید دید که این عنوان بر روی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس “مخصوصا با وجود پشتیبانی از رزولوشن ۴k” چه مقدار حجم خواهد داشت.

همان طور که می‌دانید عنوان جدید Need for Speed شامل جهانی باز خواهد بود که بر روی “رانندگی اکشن” تمرکز دارد و شامل سه شخصیت قابل بازی می‌باشد که به نظر می‌رسد هر کدام توانایی رانندگی مخصوص به خود را دارند. همچنین این عنوان شامل ویژگی جدید چرخه شب و روز است و بر خلاف Need for Speed 2015، فقط شامل حالت تک نفره‌ی آفلاین می‌باشد.

Need for Speed Payback در ۱۰ نوامبر برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. همچنین می‌توانید پیش نمایش این عنوان و البته لیست آهنگ‌های موجود در آن را از لینک‌های مربوطه مشاهده کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید