رویداد هالووین For Honor معرفی شد

۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰

مدتی پیش توسعه دهنده و ناشر بازی For Honor، یوبیسافت، از رویداد جدیدی به مناسبت هالووین امسال برای عنوان For Honor‌ خبر داد. طی چند روز آینده شاهد آیتم‌هایی با طراحی ویژه برای هالووین خواهیم بود که در غالب رویدادی به نام Feast of the Otherworld به بازی اضافه خواهند شد.

قبل از هر چیز باید گفت که در این رویداد با حالت بازی جدیدی رو به رو خواهید شد که Endless March نام دارد. این حالت جدید درواقع همان Dominion Mode است که تغییراتی در آن عمال شده است. یکی از تفاوت‌های این دو حالت این است که در Endless March ضربات سربازان قوی‌تر خواهد بود و جان بیشتری از شما خواهد گرفت؛ علاوه بر این سربازان انسانی در این حالت حذف شده‌اند و اسکلت‌های متحرکی جای آن‌ها را گرفته‌اند. شما بر خلاف حالت معمولی بازی که با تصاحب منطقه‌ها امتیاز می‌گرفتید این بار با نابود کردن اسکلت‌ها امتیاز دریافت خواهید کرد.

آیتم‌های جدیدی نیز به loot های بازی اضافه شده‌اند و موسیقی بازی نیز به همراه برخی موارد دیگر برای هالووین تغییر خواهند کرد. Feast of the Otherworld اکنون در حال اجرا است و شما تا یازدهم آبان ماه فرصت استفاده از موارد ویژه‌ی این رویداد را خواهید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید